O nás

  • O nás – Skladovacie riešenia Dexion

O nás

Skupina Constructor Group AS je popredným celoeurópskym výrobcom a dodávateľom vysokokvalitných priemyselných a komerčných skladovacích riešení, ktoré predáva v rámci celej Európy pod ochrannými známkami  ConstructorBruynzeelKastenDexion a PSS

Od roku 2007 je skupina Constructor Group vo vlastníctve spoločnosti Altor Funds II a je tretím najväčším dodávateľom skladovacích riešení pre priemyselný sektor v Európe a najväčším v komerčnom sektore.

Naše výrobky sú v rozpätí od inovatívnej technológie paletových regálov a políc, až po kancelárske a archívne skladovacie riešenia. V rámci skupiny máme roky skúseností a odborných znalostí, ktoré využívame pri spolupráci s našimi zákazníkmi, a to aby sme poskytovali tie najlepšie riešenia.

Dodávame viac, ako len výrobky a môžeme poskytovať úplný súbor služieb, a to vrátane poradenstva, plánovania a údržby, či už požadujete vybavenie skladu, distribučného centra alebo policové riešenia pre múzeum, kanceláriu alebo knižnicu.

Nech už sú vaše požiadavky akékoľvek, skupina Constructor Group môže skutočne prispieť k zlepšeniu vášho podniku, a to poskytovaním prvotriedneho pracovného a skladovacieho prostredia.

Štruktúra – Krajiny a ľudia

S obratom približne 330 miliónov Euro, viac ako 1200 zamestnancami a modernými výrobnými zariadeniami, ktoré sú strategicky umiestnené na kľúčových trhoch v Rusku, Rumunsku, Holandsku, Nemecku a Fínsku, je skupina Constructor Group poprednou silou v odvetví skladovania. Skupina má silnú lokálnu prítomnosť v rámci celej Európy a taktiež predajnú sieť po celom svete, a to vrátane Afriky, Stredného východu, Severnej a Južnej Ameriky.