Tím spoločnosti Constructor Norge navštívil Rumunsko

  • Tím spoločnosti Constructor Norge navštívil Rumunsko

Tím spoločnosti Constructor Norge navštívil Rumunsko

Spoločnosť Dexion v meste Rasnov nedávno vrúcne privítala v rumunskom závode tím zo spoločnosti Constructor Norge.

Skupinu tvorili traja zástupcovia zo spoločnosti Constructor Group z kancelárie v meste Oslo: Bjorn Atle Svihus – oblastný manažér, Andreas Begby – manažér podpory a generálny riaditeľ, Leif Feiring.

Cieľom stretnutia bolo posilnenie pracovných vzťahov medzi našimi kolegami z Nórska a z mesta Rasnov, prehliadka po výrobnom závode a prediskutovanie ďalšieho vývoja vzťahov v rámci spoločnosti Constructor Group, aby sa pomohlo pri rozšírení spolupráce medzi nórskou a rumunskou kanceláriou.

Leif Feiring, generálny riaditeľ v Nórsku, povedal nasledovné: „V meste Rasnov sme mali sériu extrémne užitočných diskusií týkajúcich sa príležitostí pre budúcu spoluprácu medzi nórskou kanceláriou a rumunským závodom. Počas našej cennej návštevy sme získali nové informácie, ktoré môžeme následne rozvíjať.

Rumunská továreň, organizovanie a efektívnosť vo mne vyvolali skutočne dobrý dojem. Chcel by som sa poďakovať svojim rumunským hostiteľom za ich veľkú pohostinnosť, pretože sa uistili, aby bol náš pobyt v Rumunsku veľmi príjemný.“

Od založenia spoločnosti Constructor Norge v 60. rokoch minulého storočia zostala spoločnosť vedúcim nórskym poskytovateľom riešení pre sklad a logistiku.