Dexion ME250 mezaninový systém – Referencie

 • Augsburg, Rumunsko

  Augsburg, Rumunsko

  Za účelom uskladnenia mnohých rôznych škatúľ s malými automobilovými dielmi potrebovala spoločnosť Augsburg znovu navrhnúť svoju vyzdvihovaciu oblasť takým spôsobom, aby používali čo najmenší priestor, pričom využili veľkú výšku skladu.

 • Police Hi280, medziposchodie, rozdelenia - Cosanit Belgicko – Skladovanie Dexion

  Cosanit, Belgicko

  Spoločnosť Cosanit, ktorá na belgický trh dodáva kúrenárske a sanitárne výrobky, požiadala o skladovacie riešenie pre ich nové priestory.

 • Electrolux Distriparts – Mobilné a viacvrstvové police Hi280, paletové regály – Dexion

  Electrolux Distriparts AB, Švédsko

  Spoločnosť Electrolux Distriparts AB zo Švédska je dobre situovaný externý logistický dodávateľ so skladom s rozlohou 35 000 m².

 • Maritim As – Paletové regály, policový systém a medziposchodie - Dexion

  Maritim AS, Nórsko

  Spoločnosť Maritim je dodávateľom námorníckeho vybavenia v Nórsku. Keď sa ich podnik rozrástol, požiadali nás o pomoc ohľadom ich zvyšujúcich sa skladovacích potrieb.

 • MTU Detroit Diesel – Systém paletových regálov a políc na viacúrovňové uskladnenie - Dexion

  MTU Detroit Diesel, Holandsko

  Spoločnosť MTU Detroit Diesel Benelux zodpovedá v oblasti Beneluxu za kompletný sortiment priemyselných motorov značky Mercedes Benz a výrobky od spoločnosti VM Motor.

 • Nissan Schenker Logistics – Manipulácia s paletami a malými dielmi - Dexion

  Nissan-Schenker Logistics, Švédsko

  Spoločnosť Nissan si uvedomila výhody outsourcingu logistiky, tak sme jej pomohli s prechodom k spoločnosti Schenker Logistics v meste Gothenburg.

 • POLO Expressversand, Nemecko – Policový systém Hi280 - Dexion

  POLO Expressversand, Nemecko

  Jeden z popredných dodávateľov výrobkov súvisiacich s motocyklami potreboval nové logistické stredisko, tak sme mu pomohli.

 • Staples, Nemecko – Policový systém Hi280 a viacvrstvový systém - Dexion

  Staples, Nemecko

  Spoločnosť Staples je najväčší predajca kancelárskeho vybavenia na svete. Pre ich nemeckých zákazníkov sa dodávky vybavujú z ultra moderného distribučného strediska v meste Waldlaubersheim, pre ktoré sme dodali skladovacie systémy ...

 • Storewell – Medziposchodie a rozdelenie - Dexion

  Storewell, Švédsko

  Spoločnosť Storewell nás požiadala o dodanie optimálneho skladovacieho riešenia pre ich prázdnu budovu. Ideálnym riešením bolo rozdelenie medziposchodím a následné rozdelenie na miestnosti pomocou deliacich oceľových rozdeľovačov.

 • Van der Gaag – Medziposchodie a policový systém Hi280 – Dexion

  Van der Gaag BV, Holandsko

  Presťahovanie do menšej budovy znamenalo obmedzenie priestoru kvôli výške budovy. Inštalácia medziposchodia rozšírila dostupný pracovný priestor.

 • Volkswagen Parts – Police Hi280 s úzkymi uličkami, medziposchodie, konzolový nosník – Dexion

  Volkswagen, Švédsko

  Veľmi radi sme spoločnosti Volkswagen Parts Logistics pomohli s jej novým centrálnym skladov v Škandinávii, ktorý dodáva diely pre všetky modely skupiny.