MOVO, mobilné paletové regály: FJ Industries, Dánsko

  • FJ_mobile_1
  • FJ_mobile_2
  • FJ_mobile_4

MOVO, mobilné paletové regály: FJ Industries, Dánsko

MOVO, mobilné paletové regály:

Spoločnosť FJ Industries sa skladá z dvoch divízií – divízia FJ  Sintermetal, ktorá sa špecializuje na výrobu súčastí z práškového kovu pre oceľ a nehrdzavejúcu oceľ a divízia FJ Automotive

vyrába a predáva široké spektrum lisovaných, odlievaných, kovaných a sintrovaných pásov na výrobu nových vozidiel, ako aj pre následný trh. Spoločnosť okrem toho na priemyselné použitie vyrába odlievané, kované a strojovo opracované diely z ocele a nehrdzavejúcej ocele.

Takže keď spoločnosť FJ Industries postavila nový sklad s rozlohou 620 m2 a chcela získať čo možno najväčšie množstvo miest na palety, potrebovala silný a odolný systém paletových regálov.

Riešenie:

Technický personál spoločnosti Constructor navrhol na mieru upravenú inštaláciu mobilných regálov s 3 rôznymi výškami podpier, pričom sa začínalo od výšky stropnej konštrukcie.

Táto inštalácia mobilných paletových regálov MOVO obsahuje podpery s výškou 5,5, 6,5 a 7,5 m. Skladovacia kapacita tohto systému je 2 688 miest na palety a každá otvorená ulička poskytuje prístup k 512 miestam na palety. Nosnosť jedného páru nosníkov je 4 000 kg.

Z dôvodu zabezpečenia prejazdu sme namontovali káblové priečne nosníky, čo znamená, že systém je možné ovládať z oboch strán. 

Kapacity:

Plocha skladu:

620 m2

Výška podpery:

5,5 – 6,5 – 7,5 metra

Počet miest na palety/ulička

512

Celkový počet miest na palety

2688

Nosnosť jedného páru nosníkov

4 000 kg