Skip to main content

Poradenstvo – Riešenia – Montáže - Revizie

Spolu s poprednými svetovými skladovacími riešeniami prichádzajú konzultácie, inštalácie a revízne kontroly na svetovej úrovni.

Doplňujúci naše rozsiahle produktové portfólio zákaznícky orientovaných úložných riešení je náš komplexný balík kontrolných a bezpečnostných služieb od našich kvalifikovaných inšpektorov a inžinierov.

Zahŕňajúc návrhy a poradenstvo v oblasti skladovania; bezpečnosť a kontrolu regálov a prestavby systémov na podporu budúcej expanzie alebo racionalizácie. Nehovoriac o odbornej inštalácii projektu.

Takže či už si vyberiete z nášho hlavného sortimentu služieb, alebo budete potrebovať niečo viac na mieru, je to end-to-end ponuka prispôsobená vašim náročným požiadavkám. Vyberte požadovanú službu z nižšie uvedených možností. Ak nemôžete nájsť to, čo hľadáte, nezabudnite nás kontaktovať.

Poradenské služby

Pri hľadaní správneho riešenia pre skladovaniet je vždy upokojujúce, že máte vedľa seba odborníka. Náš skúsený a informovaný predajný a dizajnérsky tím vám poskytne kombináciu odborného pohľadu, poradenstva a praktickej pomoci.

Viac
Kontroly regálov

Regály Dexion sa vyrábajú v najvyššej kvalite a sú navrhnuté tak, aby vám slúžili dlhé roky. Regály však môžu byť poškodené pri prevádzke, čo predstavuje nebezpečenstvo pre vašich zamestnancov a vaše podnikanie.

Viac
Montáž regálov

Bez ohľadu na to, či potrebujete jednu regálovú regál alebo rozsiahlu inštaláciu systému, spoločnosť Dexion dodá včas a v perfektnom stave so zručnosťou a zdrojmi, ktoré vždy spĺňajú vaše náročné požiadavky.

Viac
Zdravie a Bezpečnosť

Potrebujete pomoc s akýmikoľvek problémami v oblasti zdravia, bezpečnosti a životného prostredia? Je to neoddeliteľná súčasť ponuky spoločnosti Dexion, aby sa zabezpečil pozitívny vplyv na celkovú výkonnosť vášho podnikania.

Viac
Servis a údržba

Zabezpečenie prebiehajúcich bezpečných operácií znamená akceptovanie vašej zákonnej zodpovednosti, aby ste zabezpečili, že vaše skladovacie produkty budú pravidelne kontrolované a udržiavané. Naše skúsené tímy sú tu, aby vám pomohli.

Viac
Kurzy a semináre

Zabezpečenie toho, aby vaše tímy pochopili dôležitosť bezpečnosti skladu, je bezpochyby jednou z vašich kľúčových priorít. V opačnom prípade by mohlo dôjsť k poškodeniu vášho tovaru a k nehode alebo zraneniu vášho personálu.

Viac