Skip to main content
10167
Skladovací stroj Tornado UHD

Tornado Lift System je dynamický skladovací systém, ktorý sa pohybuje vertikálne a dopraví požadovaný tovar na podnose priamo k operátorovi, a to buď stlačením tlačidla alebo skenovaním čiarového kódu.

9249
Pull-Out Unit

Pull-out units provide an efficient storage solution and are ideal if your operation involves staff picking products directly from a pallet.

835
Policový systém pre lode

Počas globálneho zdieľania komodít je potreba plynulej a efektívnej logistiky pre moderný lodný priemysel životne dôležitá.

828
Policový systém HI280

Pri hľadaní riešenia na skladovanie drobných dielov má každý individuálne požiadavky. Nech už potrebujete čokoľvek, policový systém HI280 to dokáže zabezpečiť.

2383
Ochrana regálov - príslušenstvo

Spoločnosť Dexion vám môže ponúknuť široký výber ochranných prvkov pre stojky a rámy. Týmto spôsobom bude váš paletový regál dobre chránený pred nárazom.

831
Mobilné paletové Regály - MOVO

Systém mobilných regálov (MOVO) od spoločnosti Dexion predstavuje optimálne riešenie na skladovanie s vysokou koncentráciou paliet s rôznym tovarom a s rôznymi rozmermi.

829
Konzolové regály

Náš konzolový regál je dostupný v širokej škále riešení, aby vyhovoval pre uskladnenie akýchkoľvek dlhých dielov, a to bez ohľadu na veľkosť alebo hmotnosť produktov.

836
Dynamické skladovacie stroje

Dynamické skladovacie stroje sú takmer neporaziteľnou voľbou, keď príde reč na maximálnu efektívnosť pri vychystávaní objednávok a opätovné vyzdvihovanie malých dielov.