Skip to main content
13328
Certificate ISO 14001-2015 - EN

Produced for S. C. Dexion Storage Solutions S.R.L., Romania

13332
Certificate ISO 45001-2018 - EN

Produced for S. C. Dexion Storage Solutions S.R.L., Romania

13326
CSA Standard W47.1 - Letter of Validation

The CWB acknowledges that Dexion Storage Solutions SRL is certified to CSA Standard W47.1 - “Certification of Companies for Fusion Welding of Steel”

9264
Paletové regály

Skladovanie tovaru na paletách je najbežnejšou metódou spravovania skladových zásob. Paletové regály sú najúčinnejším spôsobom skladovania paliet, ale niekedy nemusí byť hneď jasné, aký typ konštrukcie je potrebný.

9272
PALOMAT®

Efektívny a bezpečný tok paliet bez fyzického zaťaženia zamestnancov. Ideálne pre spoločnosti, ktoré potrebujú manipuláciu s prázdnymi paletami na úrovni podlahy.

10414
LS3 Policové regály s dlhým rozponom

S modulárnym dizajnom našich regálov Longspan a rýchlou a ľahkou montážou môžete dosiahnúť maximálnu možnú úložnú kapacitu bez ohľadu na miesto, ktoré máte k dispozíci.

9798
Používateľská Príručka Cantilever - Používateľská príručka

Táto príručka obsahuje: 1. informácie o montáži a inštalácii, 2. informácie o údržbe. Správna montáž, inštalácia, používanie a údržba sú mimoriadne dôležité predpoklady bezpečnej prevádzky vášho systému uskladňovacích regálov.

9794
Heavy Duty Cantilever – R10 - Inštalačná príručka

Táto príručka obsahuje: - informácie o montáži a inštalácii. Správna montáž a inštalácia sú mimoriadne dôležité predpoklady bezpečnej prevádzky vášho systému uskladňovacích regálov. Pred zahájením montáže/inštalácie si pozorne preštudujte používateľskú príručku.

9790
Light Duty Cantilever – LR12 Inštalačná príručka

Táto príručka obsahuje: - informácie o montáži a inštalácii. Správna montáž a inštalácia sú mimoriadne dôležité predpoklady bezpečnej prevádzky vášho systému uskladňovacích regálov. Pred zahájením montáže/inštalácie si pozorne preštudujte používateľskú príručku.

9776
Systém Paletových Regálov Speedlock P90 Postupy konštrukcie

Tieto postupy charakterizujú komponenty a odporúčaný spôsob konštrukcie systému paletových regálov Speedlock P90.

9719
Systém Paletových Regálov Speedlock P90-Pokyny pre používateľa

Speedlock P90 je produktový názov systému paletových regálov od spoločnosti Constructor Group.

9249
Pull-Out Unit

Pull-out units provide an efficient storage solution and are ideal if your operation involves staff picking products directly from a pallet.

10518
ISO 45001:2018

Dexion GmbH has implemented and applies an occupational health & safety management system, which is in compliance with the requirements of ISO 45001:2018.

6988
Bezpečnosť skladu - môžete si dovoliť riskovať?

Medzi najčastejšie príčiny pracovných úrazov patrí ľudský faktor. Nedostatočná údržba, nedostatočný tréning a neskúsenosť, všetko toto prispieva.

2378
Revízne kontroly regálov

Kontrolóri regálov spoločnosti Dexion ponúkajú pohodlný, komplexný a cenovo dostupný spôsob, ako sa postarať o bezpečnosť regálov v sklade.

2379
Skladovanie pre internetové obchody

Výzvy, s ktorými sa stretávajú E-obchody, vyžadujú skladovacie riešenia, ktoré zabezpečujú rýchly prístup a dajú sa jednoducho prispôsobiť nepretržitým zmenám profilu skladu, aby udržali tempo s týmto rýchlym trhovým miestom.

2382
Úložné riešenia pre štíhlu výrobu

Výrobný proces môže byť niekedy komplexný. Efektívne riešenia na uskladnenie sú bežnou výzvou, a to bez ohľadu na to, či pôsobíte vo farmaceutickom, strojárskom, elektrickom, automobilovom, odevníckom alebo potravinárskom priemysle.

2380
Skladovacie riešenia pre potravinársky priemysel

Skladovanie v potravinárskom priemysle si vyžaduje maximalizáciu priestoru, správu rôznych teplôt uskladnenia a reagovanie na rýchlu obrátku zásob, za súčasného zachovania nevyhnutnej úrovne hygieny a sledovateľnosti produktov.

2484
Skladovacie riešenia pre maloobchodných predajcov stavebných produktov a produktov pre domácich majstrov

Výzvy, s ktorými sa stretáva priemysel stavebných produktov a produktov pre domácich majstrov, často vyžadujú, aby skladovali viacero produktov rôznych rozmerov, ktoré sú často ťažké, zatiaľ čo ich musia mať tiež vystavené za účelom predaja.

3805
Testovanie kvality

Naša európska vnútropodniková kontrola nepretržite testuje komponenty z celého produktového radu, aby zaručila, že sa zaistí bezpečnosť bez kompromisov a bude sa plne regulovať európskou normou EN15512

2754
Paletový regál P90 - Užívateľský manuál

Speedlock P90 je univerzálny skladovací systém, ktorý umožňuje jednotlivé inštalácie navrhnúť s ohľadom na skladované tovary.

2754
Paletový regál P90 - Návod na inštaláciu

Tieto postupy charakterizujú komponenty a odporúčaný spôsob konštrukcie systému paletových regálov Speedlock P90.

2752
Ľahký konzolový regál - Návod na inštaláciu

Správna montáž a inštalácia sú mimoriadne dôležité predpoklady bezpečnej prevádzky vášho systému uskladňovacích regálov.

2752
Konzový regál - Užívateľský manuál

Správna montáž, inštalácia, používanie a údržba sú mimoriadne dôležité predpoklady bezpečnej prevádzky vášho systému uskladňovacích regálov.

2752
Konzolový regál pre vysoké zaťaženie

Správna montáž a inštalácia sú mimoriadne dôležité predpoklady bezpečnej prevádzky vášho systému uskladňovacích regálov. Pred zahájením montáže/inštalácie si pozorne preštudujte používateľskú príručku.

835
Policový systém pre lode

Počas globálneho zdieľania komodít je potreba plynulej a efektívnej logistiky pre moderný lodný priemysel životne dôležitá.

828
Policový systém HI280

Pri hľadaní riešenia na skladovanie drobných dielov má každý individuálne požiadavky. Nech už potrebujete čokoľvek, policový systém HI280 to dokáže zabezpečiť.

2383
Ochrana regálov - príslušenstvo

Spoločnosť Dexion vám môže ponúknuť široký výber ochranných prvkov pre stojky a rámy. Týmto spôsobom bude váš paletový regál dobre chránený pred nárazom.

831
Mobilné paletové Regály - MOVO

Systém mobilných regálov (MOVO) od spoločnosti Dexion predstavuje optimálne riešenie na skladovanie s vysokou koncentráciou paliet s rôznym tovarom a s rôznymi rozmermi.

829
Konzolové regály

Náš konzolový regál je dostupný v širokej škále riešení, aby vyhovoval pre uskladnenie akýchkoľvek dlhých dielov, a to bez ohľadu na veľkosť alebo hmotnosť produktov.

836
Dynamické skladovacie stroje

Dynamické skladovacie stroje sú takmer neporaziteľnou voľbou, keď príde reč na maximálnu efektívnosť pri vychystávaní objednávok a opätovné vyzdvihovanie malých dielov.

837
DIN EN ISO 9001:2015 (EN)

The examination of the quality management documentation and the subsequent audit have established that Dexion Gmbh works in accordance with a quality management system which complies with DIN EN ISO 9001:2015 regulations.

840
DIN EN ISO 14001:2015 (EN)

The document refers to the environmental management system of the standard DIN EN ISO 14001:2015 and it certifies that Dexion GmbH follows the regulations in place for manufacturing, sales and service within the storage industry.

839
DIN EN ISO 50001:2018 (EN)

The document refers to the energy management system of the standard DIN EN ISO 50001:2011 and it certifies that Dexion GmbH follows the regulations in place for manufacturing, sales and service within the storage industry.

842
FEM Membership Statement

The document certifies that Dexion Storage Solutions SRL became a member of the European Materials Handling Federation by unanimous agreement of FEM General Assembly at its meeting on 3rd March 2010 in Brussels.

13187
EN1090 Steel Construction Conformity - 2020

Produced for S. C. Dexion Storage Solutions S.R.L., Romania

13190
EN1090 Welding Certificate - 2020

Produced for S. C. Dexion Storage Solutions S.R.L., Romania

13193
Certificate TUV ISO 9001-2015

Produced for S. C. Dexion Storage Solutions S.R.L., Romania

2899
Welder Certificate - W47.1

Produced for S. C. Dexion Storage Solutions S.R.L., Romania - Manufacturing and welding of storage system and related steel structure for the Canadian market.