Skip to main content

Pri hľadaní správneho riešenia pre skladovaniet je vždy upokojujúce, že máte vedľa seba odborníka. Náš skúsený a informovaný predajný a dizajnérsky tím vám poskytne kombináciu odborného pohľadu, poradenstva a praktickej pomoci.

Hľadáte oveľa podrobnejší prehľad vášho skladu alebo skladovacieho zariadenia? Spoločnosť Dexion poskytuje analýzu, poradenstvo a nepretržitú podporu.

Analýza & Poradenstvo

Neposkytujeme len všeobecné rady a usmernenia k vašim požiadavkám na skladovanie; ideme ďalej a poskytneme vám praktickú pomoc a poradenstvo s podrobnejšou analýzou vašich požiadaviek na skladovanie.

Naše vlastné analytické a simulačné nástroje prenesú vaše potreby na skladovanie do špecifikácie a vyhodnotia všetky oblasti vášho skladu vrátane:

  • Požadovaného rozloženia a skladovacieho vybavenia
  • Miesta pre uloženie materiálu
  • Optimalizácie procesov manipulácie s materiálom a rýchlosti zberu
  • Úrovne zásob pre dosiahnutie požadovanej  úrovne služieb
  • Stratégie nákupu a dopĺňania

Čo hovoria naši klienti

"We've achieved greater functionality and our operators are very pleased with the solution. It has facilitated the handling of the tools considerably, and it is now easier to locate the tools. This means we have ultimately been able to optimise conversion times in production, resulting in increased productivity and efficiency."
- Søren Jørgensen, Project Engineer, Meneta

Certifikáty a ocenenia