Skip to main content

Prispôsobené riešenia na splnenie niektorých vašich špeciálnych potrieb.

Bez ohľadu na odvetvie, v ktorom podnikáte, celý rad jedinečných úložných riešení od spoločnosti Dexion bol navrhnutý okolo vás.

Uistite sa, že robíte veci čo najefektívnejšie, ale zostávate dostatočne flexibilný, aby ste sa prispôsobili, keď sa vaša firma mení.

A ak to nestačí, ak hľadáte oveľa hlbší prehľad vášho skladu alebo skladovacieho priestoru, spoločnosť Dexion poskytuje analýzu, rady a nepretržitú podporu, aby vám to umožnila.

Od dielní pre automobilový priemysel, skladovanie pneumatík a garáže; potravín a nápojov, chladiarenských skladov, stavebných výrobkov a spoločností elektronického obchodu, sme schopní neustále poskytovať svetovú kombináciu náhľadu, poradenstva a praktickej pomoci.

Automatizované sklady

Ponúkame najpohodlnejšie riešenie s vysokou hustotou skladovania a vysokou priepustnosťou AS / RS (Automated Storage & Retrieval Systems) pre váš sklad, či už pre skladovanie paliet alebo kartónov.

Viac
Vertikálne poľnohospodárstvo

V spoločnosti Gonvarri Material Handling nie sme farmári, ale odborníci na návrh, konštrukciu a výrobu skladovacích riešení, ktoré optimalizujú využitie dostupného priestoru – ideálny partner pre podniky zaoberajúce sa vertikálnym poľnohospodárstvom.

Viac
Malé diely

Ak prevádzkujeme oblasť skladovania alebo vychystávania malých dielov, naše produkty pre skladovanie a manipuláciu s malými dielmii vám poskytnú jedinečnú kombináciu výkonu, bezpečnosti a hospodárnosti.

Viac
Chladené a mrazené tovary

Takže chcete minimalizovať stopu vášho chladiarenského a mraziarenského skladu - ale ako udržíte správnu teplotu energeticky účinným spôsobom? Ukážme vám to.

Viac
Dlhé diely

Hľadáte bezpečnú a organizované skladovanie dlhého a ťažkého tovaru? Naše riešenia pre skladovanie dlhých dielov sú dokonalým riešením pre vaše presné požiadavky.

Viac
Ťažké predmety

Hľadáte bezpečný a chránený sklad pre dlhé a ťažké bremená, ako sú oceľové tyče, rúry, rúrky, nábytok alebo obaly z dreva? Naše ťažké riešenia ponúkajú optimálne využitie priestoru s nízkymi nákladmi.

Viac
Skladovanie pneumatík

Skladovanie pneumatík čo najefektívnejším spôsobom je o maximalizovaní využitia priestoru bez ovplyvnenia kvality pneumatík. Nájdete tu riešenia na mieru bez ohľadu na výšku, hĺbku a šírku, ktoré sú k dispozícii.

Viac
Viacúrovňové systémy

Ak máte väčší sklad náhradných dielov alebo skladujete veľa výrobkov s nízkou obrátkovosťou, potom by mohla byť dokonalým riešením viacúrovňová inštalácia regálov.

Viac
Polo-automatizácia

Myslíte na automatizáciu prevádzky skladu? Už sa pozeráte na veľké finančné investície. Niektoré spoločnosti budú profitovať z plnej automatizácie. Iní budú rýchlo zisťovať, že pre nich to nie je úplne správne. Pomôžeme vám urobiť správnu voľbu.

Viac