Skip to main content

Dexion vyrieši problém s uskladňovaním krmiva pre ryby pre spoločnosť Coppens. 

Coppens International, Holandsko

Prehľad prípadovej štúdie

Zákazník: Coppens International
Miesto: Holandsko/Nettetal, Nemecko
Použité produkty/služby: Paletové regály so štandardnou šírkou uličiek

Požiadavky zákazníka

Coppens International je špecialista na vývoj, výrobu a predaj krmiva pre ryby so sídlom v meste Helmond v Holandsku. Vlastnia taktiež výskumné centrum v meste Valkenswaard, tiež v Holandsku. Spoločnosť nedávno presunula svoje plánovanie, prepravu a nákup surovín do nového výrobného centra v nemeckom Nettetali.

coppens international de

S vyriešenou výrobnou stránkou obrátili svoju pozornosť na skladovanie.

Spoločnosť Coppens začala hľadať dodávateľa, ktorý by im mohol poskytnúť nielen skladovacie riešenia, ale taktiež vysokozdvižné vozíky, potrebné pre manipuláciu s tovarom na regáloch. Preto požiadali o radu spoločnosť Dexion.

Riešenie od Dexionu

Ako odborník na paletové regály Dexion chápe, že klienti od svojich dodávateľov často preferujú komplexné služby vo viacerých odvetviach. Avšak ich dlhoročné skúsenosti ukázali, že najlepší výsledok sa niekedy dosiahne spojením produktov od niekoľkých dodávateľov, ktorí svoje vlastné výrobky poznajú do detailov.

Dexion poradil spoločnosti Coppens, aby si vybrala dvoch dodávateľov. Jedného so špecializáciou na skladovacie riešenia a druhého, ktorý by im zabezpečil vysokozdvižné vozíky. Takéto rozhodnutie by Coppens ponúklo mnoho výhod; množstvo vedomostí o poskytnutých produktoch, schopnosť ponúkať konkurencieschopné ceny a skrátené komunikačné linky na minimalizáciu chýb.

coppens international de

Výsledok

V Coppens si uvedomili výhody použitia dvoch špecializovaných dodávateľov a rozhodli sa poveriť Dexion dodávkou a inštaláciou paletových regálov. Špecialista na ťažkú techniku bol vyberaný separátne.

Tento prístup viedol k dobrému pracovnému vzťahu medzi Dexionom a vybraným dodávateľom vysokozdvižných vozíkov, čo v konečnom dôsledku poskytlo optimálny konečný výsledok pre Coppens.

O spoločnosti Coppens

Coppens International bola založená v roku 1993 a v súčasnosti vyváža krmivo pre ryby do viac ako šesťdesiatich krajín po celom svete. Vyvíja vysokokvalitné programy na výživu rýb pre takmer každý druh chovaných rýb vo všetkých fázach vývoja. Spoločnosť nedávno za svoje vysoko kvalitné produkty získala prestížnu certifikáciu ASC (Aquaculture Stewardship Council).