Skip to main content

Dexion poskytne ideálne riešenie pre EMMA 

EMMA Safety Footwear, Holandsko

Prehľad prípadovej štúdie

Zákazník: EMMA Safety Footwear
Krajina: Holandsko
Použité produkty/služby: Na mieru vyhotovené policové regály

Požiadavky zákazníka

Spoločnosť EMMA Safety Footwear vyrába kvalitnú bezpečnostnú obuv vo svojej továrni v holandskom Maastrichte. Ich skladovacie priestory si vyžadovali modernizáciu, keďže kvôli neštandardným dimenziám produktov skladovanie mimo regálov neposkytovalo optimálnu efektivitu využitia priestoru, ani vychystávania objednávok.

Keďže spoločnosť EMMA vyrába kvalitné bezpečnostné produkty, jej základnou filozofiou je vždy zabezpečiť správne riešenie. Okrem toho, že musí zabezpečiť, aby jej výrobky spĺňali vysoké štandardy, musela taktiež zaistiť, aby skladovacie zariadenie bolo čo najbližšie k dokonalosti. To znamenalo, že bolo potrebné riešenie na mieru.

emma sk

Riešenie od Dexion

EMMA Safety Footwear už v minulosti so spoločnosťou Dexion spolupracovala, takže vedela, že má vynikajúcu reputáciu pre kvalitnú a komplexnú škálu štandardizovaných produktov. To, čo však spoločnosť EMMA potrebovala, bolo špeciálne, na mieru vyhotovené a cenovo dostupné riešenie.

Dexion a EMMA na tomto riešení na mieru úzko spolupracovali. Jeho cieľom bolo zvýšiť efektivitu vychystávania tovaru a zároveň znížiť náklady na prevádzku.

EMMA požadovala nosníky dlhé 1 100 mm a rámy vysoké 2 700 mm, čo je ďaleko od štandardných rozmerov. Dexion dokázal dodať tieto na mieru vyrobené produkty a nainštalovať 370 sekcií policových regálov s hĺbkami od 500 do 600 mm. Jedna sekcia obahovala tri police.

Regály boli navrhnuté tak, aby zohľadňovali rozmery výrobkov, pričom výška policového priestoru presne zodpovedala veľkosti obuvi. Ukázali sa byť perfektnou voľbou pre maximalizáciu skladovej kapacity.

Výhody riešenia od Dexion:

  • Skladovacie riešenie na mieru, ktoré do detailov splnilo požiadavky spoločnosti EMMA.
  • Zaručené rýchle, efektívne a presné vychystávanie objednávok pre všetky druhy produktov.
  • Žiadne prerušovanie existujúcej prevádzky skladu počas trvania inštalácie projektu.
  • Cenovo dostupné riešenie napriek vyhotoveniu na mieru.
  • Dosiahnutá maximálna skladová kapacita v rámci budovy.

Výsledok

Bezpečnostná obuv EMMA je vyrobená pre intenzívne používanie s veľmi dlhou životnosťou. Pokiaľ ide o skladovacie riešenia, tie isté vlastnosti môžu byť aplikované na produkty Dexion. Spolupráca so spoločnosťou Dexion na tomto projekte poskytla pre EMMA riešenie na mieru, ktoré do detailov splnilo ich požiadavky. 

 

O spoločnosti EMMA Safety Footwear

 

EMMA Safety Footwear navrhuje a vyrába ochrannú obuv už viac ako 80 rokov. Používa materiály najvyššej kvality na zaistenie optimálneho prispôsobenia, pohodlia a maximálnej bezpečnosti na pracovisku. www.emmasafetyfootwear.com