Skip to main content

Dexion ľahko vyrieši skladovanie ťažkého tovaru pre Mairon 

Prehľad prípadovej štúdie

Zákazník: Mairon
Krajina: Rumunsko
Použité produkty/služby: Konzolové regály. Paletové regály.

Mairon, Romania

Požiadavky zákazníka

Mairon je popredným rumunským výrobcom a poskytovateľom skladovania a distribúcie metalurgických výrobkov.

Ako spoločnosť, ktorá je hrdá na svoje služby poskytovania širokého sortimentu výrobkov z ocele, musí skladovať veľké množstvá dlhých a ťažkých výrobkov.

Medzi tieto výrobky patria:

  • Ploché výrobky z ocele
  • Oceľové profily
  • Oceľové rúry
  • Vystuženie ocele
  • Uhlíková oceľ a legovaná oceľ
  • Nehrdzavejúca oceľ

Mairon potreboval skladovací systém dostatočne odolný na to, aby sa vyrovnal s týmito náročnými požiadavkami. Preto požiadali Dexion, aby takýto systém zabezpečil.

Riešenie od Dexion

Mairon Romania

Tím Dexion má množstvo skúseností so spoluprácou s klientmi zaoberajúcimi sa podobnými produktmi.

Stali sa odborníkmi v oblasti bezpečného skladovania a distribúcie nadrozmerného a ťažkého tovaru. Ich vedomosti a špecializovaný produktový sortiment zabezpečili, že dokázali bez problémov a načas poskytnúť všetko, čo klient potreboval.

Prvým krokom bola inštalácia konzolových regálov. Tie sú ideálnym riešením pre ukladanie ťažkých a dlhých predmetov, pretože nemajú predné stojky, ktoré by zavadzali pri manipulácií s tovarom. Výrobky sa na regáloch skladujú horizontálne a manipuluje sa s nimi pomocou vysokozdvižných vozíkov alebo žeriavov.

V prípade spoločnosti Mairon boli nainštalované tak jednostranné, ako aj obojstranné konzolové regály, ktoré umožňujú maximálne využitie priestoru.

Dexion navyše dodal aj systémy paletových regálov, aby tak zabezpečil, že Mairon dostal presne to, čo požadoval.

Výsledok

Mairon Romania

" Dexion poskytol riešenie, ktoré umožnilo spoločnosti Mairon udržať si pozíciu vedúceho distribútora ocele v Rumunsku. Zvýšená skladová kapacita znamená, že sú aktuálne schopní poskytovať ešte širšie portfólio produktov z ocele ako pred rozšírením. "

O spoločnosti Mairon

Spoločnosti Mairon Galati a Mairon Tubes boli založené v roku 1994 v Galati. Odvtedy zaznamenali mimoriadne úspechy. Mairon Galati je najväčším distribútorom ocele a oceľových produktov v Rumunsku s ročným obratom viac ako 246 miliónov eur.