Skip to main content

Spoločnosť Napakka požadovala regálové systémy Hi280 pre svoje nové priestory v Helsinkách

Zákazník: Napakka Oy (súčasť Packoplock Scandinavia AB)

Miesto: Helsinki, Fínsko

Použité produkty/služby: Hi280 regály

Napakka je jednou z najväčších spoločností na výrobu obalových materiálov vo Fínsku, nedávno začlenila do portfólia aj širokú škálu čistiacich prostriedkov, ktoré predávajú podnikom v celej Škandinávii a Európe.

S nárastom predaja sa Napakka presťahovala do nových priestorov, ktoré ponúkali viac priestoru nato, aby mohla pokračovať v efektívnej práci a vyhovieť požiadavkám spotrebiteľov. Spoločnosť požadovala, aby poskytovateľ skladových riešení vybavil ich sklad vhodným regálovým systémom.

Hi280 shelving for NapakkaObchodná potreba

Keďže spoločnosť predáva rozmerovo malé položky, ako sú čistiace prostriedky a obalové materiály, potrebovala jednotky, ktoré by boli ľahko prístupné a zároveň poskytovali organizovaný systém na zvýšenie produktivity práce.

Ako členovia Packoplock Scandinavia Group, materskej spoločnosti združujúcu spoločností zaoberajúcich sa obalovým materiálom v celej Škandinávii so sídlom vo Švédsku, spoločnosť Napakka dostala odporúčanie, aby používala regálové jednotky Hi280 od Dexionu, pretože tieto sa v celej skupine používajú s veľkou spokojnosťou.

Naše riešenie

Na základe odporúčaní poskytnutých skupinou bola Napakka v kontakte s naším zástupcom, ktorý po obhliadke navrhol najvhodnejšie umiestnenie a rozloženie regálového systému Dexion Hi280 s ohľadom na maximalizáciu skladovej kapacity.

Výsledok

Hi280 shelving being loaded Viac ako 1 000 metrov regálov bolo inštalovaných na dvoch úrovniach pre pohodlné a ľahko prístupné skladovanie. Toto riešenie poskytlo funkčnejší a organizovanejší systém, najmä pre vychystávanie objednávok a dopĺňanie zásob.

Od inštalácie regálov Hi280 sa skrátili časy spracovania objednávok. Vďaka lepšej organizácii a umiestneniu produktov pre efektívnejšie operácie. Regálový systém navyše ponúka ergonomickejšie pracovné prostredie, ktoré zaisťuje zdravie a bezpečnosť personálu. To je tiež vylepšené dostupným priestorom medzi uličkami, aby sa umožnilo viac priestoru pre pracovníkov, aby sa mohli navzájom míňať, a predišlo sa prerušeniam v procese vychystávania objednávok.

Pre-galvanised Hi280 shelvingPozinkované police ponúkajú čistý a moderný dizajn, s ponukou otvorených a zavetrených políc pre rôzne účely. Ponúka tiež príležitosť pre spoločnosť rozšíriť svoje regály, ak budú v budúcnosti vyžadovať viac úložného priestoru.

"Sme veľmi spokojní s týmto konečným výsledkom." Komentoval Ville Koskinen, vedúci predaja. "Spolupráca medzi Dexionom a Napakkou bola počas celého projektu vynikajúca. Potom, čo sme dostali odporúčanie používať regály Hi280, všetko prebehlo hladko a konečný výsledok je fantastický."

O spoločnosti Napakka Oy

Spoločnosť bola založená v roku 1984 a predáva najväčší sortiment obalových materiálov vo Fínsku, ako sú krabice, tašky a baliaci papier. Okrem toho predávajú čistiace prostriedky, hygienické výrobky a kancelárske potreby pre podniky. Sú tiež členom Packoplock Scandinavia Group.