Skip to main content

Spolupráca so spoločnosťou Dexion pripraví Optibelt na budúcu expanziu

Prehľad prípadovej štúdie

Zákazník: Optibelt
Krajina: Rumunsko
Použité produkty/služby: Posuvné paletové regály MOVO s výškou regálov 7000 mm a štyrmi ukladacími úrovňami. Statické paletové regály P90.

Požiadavky zákazníka

Spoločnosť Optibelt vlastnila osem výrobných závodov v šiestich krajinách, ale kvôli rastúcemu dopytu po jej produktoch vyvíjala plány na ďalšie rozširovanie svojich aktivít.

Aby si zabezpečili pevné základy pre expanziu, rozhodli sa zmodernizovať svoje výrobné centrum v Rumunsku. Stratégia spoločnosti spočíva v hodnotení dlhodobých výsledkov namiesto krátkodobých štvrťročných alebo ročných ukazovateľov. Táto podnikateľská filozofia stála za vybudovaním silnej značky s vysoko kvalitnými výrobkami.

optibelt ro

Optibelt potreboval flexibilné skladovacie riešenie, ktoré by zabezpečilo vhodné úložné priestory pre pneumatiky a tovar na paletách. Toto riešenie taktiež muselo plne optimalizovať skladovaciu kapacitu a umožniť individuálny prístup ku každej palete.

Riešenie od Dexion

Spolupráca so spoločnosťou Dexion poskytla Optibeltu cenovo výhodné riešenie, ktoré efektívne využilo dostupné priestory a umožnilo ľahký prístup k jednotlivým paletám.

Regály MOVO taktiež zabezpečili, že do skladu nebolo potrebné kupovať žiadne dodatočné vybavenie.

Toto poloautomatizované riešenie vďaka svojej flexibilite myslelo aj na budúcnosť, keďže rátalo s postupným zvyšovaním požiadaviek na skladovaciu kapacitu.

Výhody riešenia od Dexion:

  • Efektívna manipulácia s tovarom.
  • Riešenie do budúcnosti, schopné zabezpečiť rýchle vychystávanie a odosielanie objednávok.
  • Cenovo dostupná a rýchla inštalácia.
  • Zaručené rýchle, efektívne a presné vychystávanie objednávok pre všetky druhy produktov.
  • Pevné základy pre spoľahlivý logistický dodávateľský reťazec.

optibelt ro

Výsledok

Úzka spolupráca medzi spoločnosťami Dexion a Optibelt zaručila, že požiadavky rastúcej spoločnosti budú vďaka novému skladovaciemu riešeniu ľahko zvládnuteľné. Toto cenovo dostupné riešenie Optibeltu poskytlo spoľahlivý dodávateľský reťazec , ktorý spoločnosť vynikajúco pripravil pre budúcu expanziu.

O spoločnosti Optibelt

S ôsmimi výrobnými závodmi v šiestich krajinách je spoločnosť Optibelt považovaná za jedného z popredných výrobcov vysokovýkonných paháňaných dopravníkov. Jej výrobky sa vyznačujú vysokou kvalitou a trvanlivosťou. Optibelt dodáva svoje produkty zákazníkom z rôznych sektorov vrátane stavebníctva, automobilového priemyslu, poľnohospodárskych technológií a domácich spotrebičov. www.optibelt.com