Skip to main content

Inštalácia všestranných regálov LS3 v súkromnej garáži

Patrick Andersson, Fínsko

Zákazník: Patrick Andersson
Miesto: Fínsko
Použité produkty/služby: Regálový systém LS3

Patrick Andersson, Finland

V Dexione sme povestní odbornou výrobou, dodávkou a montážou skladovacích riešení pre skladové priestory, ale naša práca je taká všestranná, že sme boli schopní prijať úplne iný projekt: pomôcť súkromnej osobe s garážou na mieru.

Náš klient, Patrick Andersson, potreboval riešenie na mieru, ktoré by dokonale zapadalo do priestoru a muselo byť schopné vydržať váhu bez toho, aby sa prehýbalo.

Riešenie

Rozhodujúce bolo správne prispôsobenie priestoru, kvalita produktu a životný cyklus produktu. Náš klient tiež potreboval, aby inštalácia bola vizuálne príťažlivá.

Úzko sme s ním spolupracovali, aby sme vytvorili ideálnu špecifikáciu, ktorá bola praktická, oku lahodiaca a zároveň aj dostatočné pevná.

Výsledok

Patrick Andersson, Finland Rozhodli sme sa pre inštaláciu policového systému LS3. Tento ľahký regál sa ľahko montuje a vďaka všestrannosti ponúka maximálne využitie priestoru.

Dĺžka regálu môže byť až do 3000 mm a na výber  police z drevotriesky, preglejky alebo ocele.

Naším cieľom bolo využiť celú zadnú stenu garáže a ľahký regál LS3 ponúkal ideálne riešenie pre daný priestor.

Pre klienta bola dôležitá aj hĺbka police, funkčnosť a kvalita. Podstatná bola aj vizuálna príťažlivosť, a tak sme sa rozhodli pre výrazné biele nosníky s kontrastnými oceľovými policami. Celkový vzhľad bol elegantný, vhodný pre daný priestor a s dostatkom miesta v garáži na umiestnenie klientovho Mercedesu z roku 1959.

Patrick Andersson, Finland Inštalácia sa nezaobišla bez problémov a došlo k oneskoreniam spôsobeným vonkajšími faktormi vrátane pandémie Covid-19 a globálneho nedostatku ocele.

S pánom Anderssonom sme však boli neustále v kontakte a sme mu vďační za trpezlivosť a pochopenie.

Bol spokojný s výsledkom a poznamenal: „Aj keď som musel čakať, vedel som, že konečný výsledok bude vysokej kvality a elegancie. Presne to, čo som chcel pre tento priestor.