Skip to main content

CSI/Dexion poskytne perfektné služby pre značku módnej obuvi Schuh

Schuh, Spojené Kráľovstvo

Prehľad prípadovej štúdie

Zákazník: Schuh
Miesto: Midlands/Spojené Kráľovstvo
Použité produkty/služby: HI280. Dexion viacúrovňové vychystávanie

Požiadavky zákazníka

Od otvorenia prvého obchodu Schuh v Edinburghu v roku 1981 vlastní táto popredná značka obuvi už 100 obchodov vo Veľkej Británii a zvyšku Európy a úspešne sa prezentuje online pred obrovskou fanúšikovou základňou na Facebooku a Twitteri. V priebehu rokov získali niekoľko ocenení vrátane ceny Micros Grand Prix Golden Chariot za vynikajúce donáškové služby.

V snahe zachovať spokojnosť zákazníkov s donáškovou službou, spoločnosť Schuh investovala do nového južného distribučného centra. To sa nachádza za veľkým maloobchodným centrom New Square Shopping vo West Bromwichi. Regionálne distribučné centrum (RDC) organizuje donášku topánok objednaných online a zabezpečuje 24-hodinovú dodaciu lehotu pre celé Spojené kráľovstvo.

Riešenie od CSI/Dexionu

Schuh UK

Spoločnosť CSI je oprávneným distribútorom produktov Dexionu. Vďaka dobrým znalostiam sortimentu týchto produktov boli rýchlo schopní určiť, ktoré produkty budú spĺňať požiadavky spoločnosti Schuh. Toto rozhodovanie zahŕňalo vytvorenie oddelených priestorov na skladovanie, umožňujúcich skladovanie zásob pre maloobchodnú predajňu oddelene od zásob RDC pre online nákupy. Taktiež bolo potrebné vytvoriť administratívne priestory a priestory pre balenie tovaru a čo najefektívnejšie využiť výšku budovy.

Po preskúmaní alternatív odporučil tím CSI viacúrovňový systém Dexion a tento návrh bol klientom schválený.

Montážny tím začal pracovať na 6 metrov vysokom dvojúrovňovom regálovom systéme HI280 s otvorenými mrežovanými lávkami a podlahou plošiny podopieranou spodnými regálmi. Tento systém poskytoval najväčší možný skladovací priestor a naplno využil plošinu podopieranú regálmi. CSI taktiež nainštalovala aj výťah na tovar, žľab na jeho odosielanie a baliace lavice na plošine regálového systému.

Výsledok

Schuh UK

 "Pracovali sme s CSI už niekoľko rokov a dôverovali sme im, že budú schopní navrhnúť najlepšie možné skladovacie priestory pre túto lokalitu. Tento dvojúrovňový regálový systém nám dal presne to, čo sme potrebovali. Množstvo úložného priestoru a jeho pozinkované prevedenie dodalo nášmu nového skladu moderný vzhľad. " - Donald Hutchison, Manažér pre logistiku

O spoločnosti Schuh

Prvý obchod Schuh bol otvorený v roku 1981 v Edinburgu ako nezávislý obchod s obuvou. Jeho úspech predznamenal rýchly rast počtu predajní v celom Spojenom kráľovstve a Írsku. Tento úspech pokračoval aj potom, ako spoločnosť po roku 2000 začala vyvíjať svoj internetový obchod.

V roku 2011 bola Schuh zakúpená spoločnosťou Genesco Inc., špecializovaným predajcom z Nashville, Tennessee. Genesco Inc. predáva obuv, pokrývky hlavy, športové odevy a príslušenstvo vo viac ako 2 455 maloobchodných predajniach v USA a v Kanade, hlavne pod názvami Journeys, Lids a Johnston & Murphy. www.schuh.co.uk