Skip to main content

Dexion zvýši skladoú kapacitu pre SNA Europe

SNA Europe (Benelux) B.V, Holandsko

Prehľad prípadovej štúdie

Zákazník: SNA Europe (Benelux) B.V
Krajina: Holandsko
Použité produkty/služby: Policové regály a podlaha HI280. Paletové regály P90, spádové regály, Kancelárské jednotky Cassette900

Požiadavky zákazníka

SNA Europe, Netherlands

SNA Europe je popredným európskym výrobcom ručných nástrojov a je spoločnosťou, stojacou za známymi značkami, akými sú Bahco, Irimo a Lindstrom.

Ich európske distribučné centrum sa nachádza v Holandsku. Keď sa SNA Europe [Benelux] B.V rozhodla rozšíriť svoju skladovaciu kapacitu, logickou voľbou bolo osloviť Dexion, s ktorým už v minulosti spolupracovali na ich existujúcich skladových priestoroch.

Riešenie od Dexionu

S dobrým pracovným vzťahom a v minulosti nainštalovanými produktmi Dexion dokázal tím poskytnúť rýchlu odpoveď a udržať náklady na minime.

Sklad SNA už bol vybavený paletovými regálmi Dexion, ale pokrok od doby ich inštalácie znamenal, že k dispozícií už bola nová pozinkovaná verzia P90. Keďže výrobky boli od tej istej spoločnosti, staré a nové mohli byť úspešne skombinované. To isté platilo aj pre policové regály. Existujúce regály H170 boli bez problémov rozšírené o nový systém HI280.

Okrem prispôsobenia k existujúcim regálovým systémom dokázal Dexion zvýšiť kapacitu viacerými ďalšími spôsobmi:

  • Vytvorenie kancelárskej jednotky na vrchu policových regálov HI280.
  • Inštalácia spádových regálov, umožňujúcich SNA používať systém first-in first-out (FIFO).
  • Zavedenie skladovacích pozícii pre europalety.
  • Použitie cross beam support bars umožňujúcich, aby boli europalety uložené v priečnom smere.

SNA Europe, Netherlands

Výsledok

Tento projekt bol úspešný na všetkých úrovniach. Extra zasadacia miestnosť a kancelária, vylepšené usporiadanie a opätovné použitie existujúcich regálov a políc nám poskytli vynikajúce možnosti. 

O spoločnosti SNA Europe [Benelux] B.V.

SNA Europe má viac ako 165 rokov skúseností s navrhovaním a výrobou nástrojov a píl, používaných v automobilovom priemysle, stavebníctve a pri terénnych úpravách.