Skip to main content

Vertikálne poľnohospodárstvo

V spoločnosti Gonvarri Material Handling nie sme farmári, ale odborníci na návrh, konštrukciu a výrobu skladovacích riešení, ktoré optimalizujú využitie dostupného priestoru – ideálny partner pre podniky zaoberajúce sa vertikálnym poľnohospodárstvom.

Vertical Farming

Na miestach, kde sa tradičné pestovanie uskutočňuje v exteréri na poliach alebo v skleníkoch, zvyčajne na jednej úrovni, vertikálne poľnohospodárstvo premiestňuje proces do interiéru a používa viacero úrovní, presúva sa nahor a získava výhody vďaka výške – niečo, čo spoločnosť GMH zdokonalila v priebehu nespočetných rokov skúseností s využívaním skladových priestorov pre rozličné použitie v priemysle.

Naša narastajúca zainteresovanosť v tomto kritickom sektore je dôkazom našej odbornosti v oblasti návrhu, pozemného staviteľstva a priemyselnej výroby. Pomáhame našim partnerom z poľnohospodárstva uskutočňovať ich ambície.

Vertical Farming

Naša technológia nám umožňuje prinášať flexibilné a účinné riešenia – od návrhu v programoch 3D CAD po záverečnú analýzu prvkov a testovanie konštrukcií, zabezpečujeme, že naše výrobky sú dostatočne robustné a odolné po dobu dlhých rokov. Naša výrobná sústava dokáže okrem toho zušľachťovať výrobky valcovaním, rezaním laserom, CNC obrábaním a ohýbaním a robotickým zváraním.

Tieto riešenia musia úplne spĺňať účel, ako schopnosť obsiahnuť rastliny a nepôdne médium, v ktorom rastú, odolnosť proti korózii atď. Musia tiež využiť výšku budovy zavedením viacúrovňovej konštrukcie, ktorá môže vyžadovať otáčanie.

Náš univerzálny sortiment, vrátane automatizácie a poloautomatizácie, je možné prispôsobiť akémukoľvek prostrediu v interiéri a akémukoľvek priestoru, takže aj menšie jednotky sa môžu opätovne meniť podľa účelu.

AVFHrdí členovia AVF

Sme hrdí na to, že sme členmi Association for Vertical Farming (AVF – Asociácia pre vertikálne poľnohospodárstvo) – poprednej celosvetovej, neziskovej organizácie, ktorá umožňuje medzinárodnú výmenu a spoluprácu s cieľom urýchliť rozvoj tejto oblasti.

Našim záväzkom sú koncept vertikálneho poľnohospodárstva a výhody, ktoré prináša. Pôsobíme na celom svete s výrobnými podnikmi strategicky umiestnenými na kľúčových trhoch. Vďaka tomu môžeme spolupracovať s asociáciou AVF na jej projektoch globálne.

Ako člen asociácie AVF podporujeme jej kampaň na podporu vedy a výskumu v oblasti vertikálneho poľnohospodárstva, ako aj vzdelávacie a charitatívne programy na podporu rozsiahlejšieho použitia.

Kontaktujte nás, ak pôsobíte v oblasti vertikálneho poľnohospodárstva alebo sa chystáte založiť prevádzku a chceli by ste sa s nami porozprávať o inovatívnych riešeniach skladovania.