Skip to main content

Ponúkame najpohodlnejšie riešenie s vysokou hustotou skladovania a vysokou priepustnosťou AS / RS (Automated Storage & Retrieval Systems) pre váš sklad, či už pre skladovanie paliet alebo kartónov.

Spoločne s našimi partnermi pre systémovú integráciu navrhujeme, konštruujeme a dodávame vysoko kvalitné automatizované paletové systémy so zameraním na ponuku riešení s vysokou hustotou ukladania, ktoré maximalizuje dostupnú podlahovú plochu, znižuje chyby pri výbere a dopĺňaní a zvyšuje celkovú produktivitu.

Vďaka možnosti integrácie s Vaším Warehouse Management System (WMS) je náš žeriavový regál a mini load najflexibilnejším nástrojom pre správu vašej intralogistiky. Regály možno nakonfigurovať ako jednoduchý, dvojitý alebo hĺbkový systém.

Žeriavový systém

Crane Racking - Automated Warehouses

Žeriavový systém je plne automatizovaný skladovací systém, ideálny pre skladovanie paliet a veľkých predmetov. Žeriavový regál, navrhnutý pre prácu vo veľmi úzkych uličkách a do výšky viac ako 30 metrov, je účinným a optimalizovaným riešením skladovania.

Žeriav je riadený softvérovým systémom pre správu a cestuje po uličkách skladu, kam vstupuje, polohuje a extrahuje tovar.

U hĺbkových konfigurácií je žeriavový system vybavený výťahom, ktorý vytiahne paletu a doručí ju priamo dopredu - zaisťuje maximálnu prístupnosť.

Crane RackingŽeriavový systém je navrhnutý tak, aby poskytoval úplnú flexibilitu, od nosnosti a výšky budovy, po dobu cyklu a kontrolu teploty. Systém sa ľahko prispôsobí potrebám každého skladu, čo z neho robí vysoko efektívne riešenie skladovania pre širokú škálu aplikácií.

Výhody žeriavového systému:

 • Plne automatický, rýchly a bezpečný
 • Vysoká rýchlosť spracovania - výrazne znižuje čas vychystávania
 • Maximálne využitie výšky - zabezpečuje, že všetok dostupný priestor je plne optimalizovaný
 • Systém riadenia zásob kontroluje a aktualizuje inventár tovaru - zabezpečuje presnú kontrolu tovaru a eliminuje chyby pri ručnej prevádzke
 • Ľahko sa prispôsobí zvláštnym pracovným podmienkam - od teplôt mrazu (-30 ° C) po extrémnu vlhkosť

Mini Load

Mini Load- Automated Warehouses

Systém mini load je dynamickým, ergonomickým automatizovaným riešením pre vychystávanie malých dielov.

Jeho vysoká hustota, vysoká presnosť a priepustnosť zvýši výkon Vašich operátorov.

Stohovacie žeriavy sú integrované do Vášho systému riadenia skladu, vyzdvihnú prepravky alebo zásobníky a doručia ich do zbernej zóny buď priamo, alebo dopravníkom.

Systém je k dispozícii do výšky až 15 metrov a žeriavy zvládajú zaťaženie až 50 kg pre ľahké náklady (prepravky) a 200 kg pre zásobníky.

Výhody systému Mini Load:

 • Optimálne využitie priestoru - úzke uličky maximalizujú skladovaciu kapacitu v rámci dostupnej podlahovej plochy
 • Platí princíp "produkt, k operátorovi" - v konečnom dôsledku znížite náklady na pracovnú silu
 • Presný systém riadenia zásob - eliminuje chyby obvykle spojené s manuálnym riadením skladu
 • Znížené riziko kolízneho poškodenia regálového systému
 • Menej náročný na prácu, časovo efektívnejšie
 • Pozinkovaná povrchová úprava zaisťuje odolnosť proti korózii