Skip to main content

Predstavujeme novú generáciu policových regálov Longspan: spoľahlivé a univerzálne

Predstavujeme systém policových regálov longspan 3 (ls3), ktorý má všetky kľúčové výhody nášho súčasného regálu

LS3

„Policové regály s dlhým rozpätím poskytujú ideálne riešenie pre podnikanie, ktoré nechce dodatočné náklady a nepotrebuje nadbytočnú kapacitu zabezpečenú paletovým regálovým systémom, ale pre ktoré sú štandardné policové regály jednoducho nevhodné pre ich produktové portfólio a systém vychystávania," uvádza Viera Petríková, obchodný riaditeľ spoločnosti DEXION Slovensko

Podniky, ktoré potrebujú skladovať dlhé alebo objemné predmety, môžu byť veľmi rýchlo v prevádzke vďaka vývoju našich regálov Longspan.

Výhody produktu:

LS3

  • Silný, odolný a univerzálny
  • Vysoká hustota úložného priestoru s minimalizáciou nevyužitej podlahovej plochy, zaistenie efektívneho ukladania veľkých alebo nepravidelne tvarovaných položiek
  • Dlhý rozpon pre optimálnu flexibilitu a prispôsobenie
  • Prístup z oboch stán zaisťujúci rýchlu a jednoduchú výmenu zásob
  • Nákladová efektívnosť, pretože dlhšie nosníky vyžadujú menej rámov
  • Ľahko sa zostavuje, prispôsobuje a rozširuje a zaisťuje úplnú flexibilitu pri sledovaní zmien na trhu
  • Štandardne nosníky pre osadenie zapustených políc, čím poskytujú maximálnu ukladaciu svetlosť, s minimálnym rizikom zachytávnia
  • Veľký výber príslušenstva, vrátane deliacich priečok a políc z oceľových roštov, ktoré prispôsobujú systém prevádzkovým potrebám.

Ls3Viera dodala: „LS3 je ideálnym riešením pre zákazníkov, ktorí potrebujú skladovať všetko od ťažkých bremien, krabíc a kartónov, cez rúrky alebo drôty, a tam, kde je tovar ručne zaskladňovaný. LS3 je vhodný pre mnoho rôznych miest; s úplnou flexibilitou pri prispôsobovaní sa zmenám profilu produktu.“

Shelfplan sa postupne vyraďuje z výroby, ale pre zákazníkov, ktorí do tohto produktu investovali, budeme naďalej zabezpečovať náhradné diely.

Prečo sa rozhodnúť pre policové regály s dlhým rozpätím

Pri konvenčnom policovom systéme môže dôjsť k strate priestoru, ak sa tovar nezmestí presne, najmä ak je väčší alebo má neobvyklý tvar. Policové regály s dlhým rozpätím sú ideálnym riešením na skladovanie ručne zakldaných, objemných alebo dlhých predmetov.

Nosníky majú dĺžku až do 3 m s možnosťou pre uloženie police z DTD alebo oceľového roštu.

LS3Dizajn s otvoreným rámom znamená, že police sa môžu nakladať spredu a zozadu, čo optimalizuje prístup a znižuje množstvo strateného priestoru.

Rámy sú vystužené a priskrutkované kvôli pevnosti, čo zaisťuje spoľahlivosť, zatiaľ čo pätka a vyrovnávacie podložky umožňujú prispôsobenie systému nerovným povrchom.

S výškovo nastaviteľnými nosníkmi umožňuje LS3 budúce zmeny produktov, čím poskytuje dodatočnú flexibilitu a pokoj mysle.

Systém je možné ľahko demontovať, preinštalovať a upraviť; kľúčová požiadavka na uspokojenie potrieb vášho trhu. Jeho schopnosť pohybovať sa a rásť v súlade s potrebami zákazníkov poskytuje znížené náklady na životnosť a vyššiu návratnosť investícií.

Pre viac informácií o LS3, (alebo detailoch stálej podpory), kontaktujte prosím náš tím.

Súvisiace správy
Najnovšie správy