Skip to main content

Dexion na LogiMAT 2019

Už 17. rok sa LogiMAT stal prvou voľbou pre vplyvných pracovníkov a manažérov, ktorí chcú držať krok s neustále sa meniacou obchodnou scénou. Spája to najväčšie a to najlepšie zo všetkých aspektov logistiky - od obstarávania až po výrobu a dodávky.

A tento rok sľubuje, že návštevníkom ponúkne lepší zážitok ako kedykoľvek predtým. Je to preto, že ponúka návštevníkom príležitosť hovoriť tvárou v tvár s odborníkmi v halách, zúčastniť sa na obchodných fórach s cieľom počuť z prvej ruky vedúcich odborníkov z oblasti priemyslu o kľúčových témach a najnovších trendoch v oblasti logistiky a vidieť živé ukážky výrobkov a inovácií.

Tím Dexion sa vždy teší na svoju účasť na LogiMAT. Je to prvá veľká výstava roka a stala sa jasným favoritom pre vystavovateľov i návštevníkov kvôli kombinácii živých demonštrácií, dobrého rozmiestnenia a profesionálneho, ale uvoľneného prostredia, kde je radosť realizovať obchody.

"Na LogiMAT sme mali vždy skvelý čas," povedala Dagmar Brovot z oddelenia Marketingu a komunikácie spoločnosti  Dexion v Nemecku. "Máme tu stánok už niekoľko rokov a mnohí návštevníci sa k nám rok čo rok znova vracajú, aby zistili, čo je nové a aby našli riešenia pre ich vlastné prevádzky. Je dobré byť s nimi v kontakte a samozrejme predstaviť naše produkty novým ľuďom. Živé demonštrácie sa ukázali ako veľmi populárne, takže na tohtoročnom podujatí predvedieme niektoré z našich najinovatívnejších produktov, vrátane MOVO, nášho robustného mobilného regálového riešenia, nášho systému Pallet Shuttle System, ktorý optimalizuje tok materiálu a impozantný a kompaktný úložný systém TORNADO pre skladovanie malých dielov. "

Pozrite sa sami

Návštevníci výstavy sa budú môcť stretnúť s našim tímom a dozvedieť sa viac o inovatívnych riešeniach regálov spoločnosti v stánku Dexion v hale 5, stánok A61.

LogiMAT 2019 v skratke

Udalosť: 17. Medzinárodný veľtrh Intralogistic Solutions a Process Management
Mesto: Stuttgart, Nemecko
Miesto: Výstavisko Stuttgart
Dátum: 19-21 FEBRUÁR 2019 | 9AM – 5PM
Stánok: Hala 5 A61
Vstup: so vstupenkou.

Získajte bezplatnú vstupenkuwww.dexion.com/campaigns/LogiMATVouchers

O Dexion

Spoločnosť Dexion GmbH  Laubachu sa stala členom spoločnosti Gonvarri Steel Services v januári 2018. Spoločnosť Gonvarri má sídlo v Madride a 36 výrobných závodov celosvetovo v 16 krajinách. V roku 2016 dosiahli spoločnosti Gonvarri Steel Services výnosy vo výške 2,325 miliardy EUR

Dexion je jedným z popredných poskytovateľov úložných logistických riešení v Európe. Od jednoduchých regálových systémov až po skladové riešenia na mieru, dynamické, automatizované skladovacie a vyhľadávacie systémy, interiérový dizajn a oceľové konštrukcie - a to všetko z jedného zdroja.

O LogiMAT 2019

LogiMAT 2019, 17. Medzinárodný veľtrh pre Intralogistics Solutions a Process Management, je najväčšou obchodnou výstavou v oblasti intralogistiky na svete. Ponúka komplexný prehľad o všetkom, čo riadi intralogistiku, od obstarávania cez výrobu až po dopravu. Medzinárodní vystavovatelia sa na začiatku roka stretnú, aby prezentovali inovatívne technológie, produkty, systémy a riešenia na zefektívnenie operácií, optimalizáciu procesov a zníženie nákladov vo vnútornej logistike spoločnosti.

Pre viac informácií pozrite: www.logimat-messe.de

Súvisiace správy
Najnovšie správy