Skip to main content

Dexion spol. s r.o. Vás pozýva na návštevu Medzinárodného strojárskeho veľtrhu 2014 v Nitre.

Okrem typických regálových systémov, príslušenstva a ostatných doplnkov bude v stánku predstavený pojazdný paletový regál MOVO. Regál je malá vzorka skutočného regálu ktorá jazdí na zabudovaných koľajniciach.

Dodávateľ skladových systémov Dexion má k dispozícii široký výber pre uspokojenie potrieb zákazníkov pre skladovanie prakticky čohokoľvek. Na základe spolupráce s našimi zákazníkmi a plného porozumenia ich podrobných požiadaviek sme schopní navrhnúť rôzne riešenia, ktoré dokážu najlepšie využiť dispozičný priestor.

Dexion Movo DemoRegálové systémy, policové systémy, či špecifické skladovacie riešenia berú do úvahy výber produktu, frekvenciu prevádzky ako aj vyčlenené investičné prostriedky. Našim cieľom je vždy poskytnúť čo najekonomickejšie riešenie, ktoré plne zabezpečí potreby zákazníka.

Či už budete potrebovať jedno pole policového systému alebo kompletnú multiinštaláciu skladu, dodávateľ profesionálnych regálových systémov Dexion zabezpečí, aby ste s využitím našich schopnosti a zdrojov plne dosiahli svoje požiadavky. Náš profesionálny projektový manažment dokáže vždy zabezpečiť naplnenie a snaží sa o prevýšenie očakávaní našich zákazníkov.

Z našej dlhodobej pozície lídrov v zabezpečovaní skladovacieho zariadenia v rámci širokej škály priemyselných odvetví a aplikácií naši skúsení obchodní zástupcovia, projektanti a projektoví manažéri dokážu poskytnúť hodnotný náhľad do riešenia problematiky skladovania a to v súlade s akýmikoľvek požiadavkami zo strany zákazníka.

Vďaka bohatým projektovým a montážnym skúsenostiam je Dexion schopný dodať svojim zákazníkom čokoľvek od jednoduchého produktu až po riešenie "na kľúč".

Navštívte nás na našom stánku a presvedčte sa o profesionálnych riešeniach skladových systémov Dexion.

Súvisiace správy
Najnovšie správy