Skip to main content

LogiMAT - Konečne je späť!

LogiMAT 2022Konečne je späť. Sú to už viac ako 3 roky, ale logimat má byť väčší a lepší ako kedykoľvek predtým. Očakáva sa, že počet návštevníkov bude najvyšší, aký kedy bol, a už sme si zarezervovali viac vstupeniek ako kedykoľvek predtým. Buďte rýchly. Lístky sa rýchlo míňajú. Zarezervujte si ten svoj. Pridajte sa k nám na logimat 2022!

Už je to nejaký čas, ale sme nadšení, že najväčší medzinárodný veľtrh intralogistiky na svete je späť. Do veľkej udalosti zostávajú už len 3 týždne, nenechajte si ujsť príležitosť vidieť nás! Nájdete nás v hale 5, stánok D60.

LogiMAT 2022Buďte medzi prvými, ktorí sa dozvedia o našom najnovšom automatickom výťahovom systéme, keď bude predstavený na LogiMAT. Navštívte náš tím a sledujte, ako predvedieme, čo tento nový vertikálny zdvíhací stroj dokáže.

Nezabudnite si pozrieť naše najnovšie videá a porozprávať sa s členmi nášho tímu, aby ste objavili výhody, ktoré systém ako tento môže ponúknuť

Bez ohľadu na charakter vašich produktov, máme riešenie skladovania, ktoré vám vyhovuje; či už skladujete dlhý tovar a potrebujete konzolový systém, potrebujete zvýšiť skladovaciu kapacitu bez rozšírenia skladovej plochy alebo plánujete prechod k automatizácii, budeme tu na každom kroku.

Objavte naše najnovšie výsuvné jednotky, ktoré sú navrhnuté tak, aby vám ušetrili čas a priestor vo vašom pracovnom prostredí. Vďaka efektu podobnému zásuvke sa palety môžu pohybovať tam a späť pre jednoduchšie a ergonomické vyberanie, čím sa vytvára efektívnejšie pracovisko.

LogiMAT je ideálna platforma na to, aby ste nás navštívili a videli širokú škálu našich produktov v akcii. Naši priateľskí a skúsení členovia tímu budú pripravení odpovedať na všetky vaše otázky.

LogiMAT 2022Budeme tam hovoriť o našom sortimente regálov Hi280 a ukážeme vám mobilné regálové systémy, ktoré zlepšili sklady po celej Európe. Tieto policové jednotky sa dajú ľahko presúvať s dodatočnou mobilitou a môžu zdvojnásobiť kapacitu úložného priestoru.

Ponúkame niečo pre každého. Poď a pripoj sa k nám.

Privíta vás náš priateľský personál v slóniku pre návštevníkov a my vás vezmeme na cestu úložných riešení, aby sme vám ukázali, ako môžeme zlepšiť procesy a operácie vašej spoločnosti. Poskytovanie rôznych riešení, ktoré vám vyhovujú, bez ohľadu na to, o aký problém ide. Sme bežci na dlhé trate, tak nás príďte pozrieť a zistiť, ako vám môžeme pomôcť. Zarezervujte si lístky!

Nezmeškajte! Nájdete nás v hale 5, stánok D60!

Súvisiace správy
Najnovšie správy