Skip to main content

Oslavujeme 5 rokov, čo sme súčasťou rodiny Gonvarri

Sme nadšení, že môžeme osláviť päť rokov ako člen rodiny Gonvarri.

GMH 5-Year Anniversary Gonvarri Industries je rodinná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti spracovania ocele, v automobilovom sektore, v sektore bezpečnosti na cestách, manipulácie s materiálom a solárnej energie.

V januári 2018 spoločnosť Gonvarri Industries získala Constructor Group, ktorá pozostávala zo spoločnosti Dexion, Kasten a Constructor, aby vytvorila novú materskú skupinu – Gonvarri Material Handling. Bola to ideálna príležitosť spojiť roky vedomostí a odborných znalostí do jednej skupiny, toto nové vlastníctvo posilnilo organizáciu ako popredného poskytovateľa skladovacích riešení a manipulácie s materiálom.

Na doterajšej ceste skupina rástla a rozvíjala sa akvizíciami spoločnosti Gonvarri Stålteknik AB, Kredit a Complete Stora.ge & Interiors Ltd (CSI), ktoré sa pripojili k rodine počas predchádzajúcich rokov.

Tieto akvizície nám ponúkli ďalšie výhody pri rozširovaní a zlepšovaní v rôznych oblastiach priemyslu. Znalosti spoločnosti Gonvarri Stålteknik AB, ako odborníkov na produkty a riešenia v rámci manipulácie s materiálom a systémov medzi poschodí, boli obrovským prínosom pre našu skupinu.

Zatiaľ čo Kredit je hlavným hráčom v segmente mobilných regálov. Hoci sú plne integrovaní do rodiny, stále sú uznávaní aj ako nezávislá spoločnosť s ambíciou byť číslo jedna v oblasti mobilných regálov.

Začlenenie CSI podporilo stratégiu rastu Gonvarri a umožnilo spoločnosti vstúpiť na trh elektronického obchodu B2B. V dôsledku toho sa zvýšili digitálne možnosti a dosah na území Spojeného kráľovstva a EÚ.

Okrem toho sme boli úspešní pri rozvoji novej obchodnej jednotky v oblasti automatizácie podporovanej spoločnosťami Lampe a Kaufmann Systems, čím sme posilnili postavenie skupiny na trhu automatizácie.

V priebehu posledných piatich rokov skupina prekonala niekoľko výziev v súvislosti s globálnou pandémiou, ktorá ovplyvnila spôsob, akým sme ako spoločnosť pracovali, zmenili procesy a podnietili potrebu zmeny k lepšiemu.

S pribúdajúcimi environmentálnymi problémami sme sa zaviazali bojovať proti klimatickým zmenám implementáciou iniciatív, ktoré zlepšia vplyv tohto odvetvia na životné prostredie.

Členstvo v rodine Gonvarri prinieslo spoločnostiam množstvo príležitostí na rozšírenie svojich vedomostí a spojenie iniciatív na posilnenie tohto silného partnerstva. S projektmi, ako je využívanie elektronických vozidiel v továrňach a skladoch, poloautomatizačné kampane – zlepšenie efektivity v podnikoch zákazníkov a pomoc miestnym komunitám v Európe a mimo nej.

Sergio Rodriguez, generálny riaditeľ spoločnosti Gonvarri Material Handling. "Sme hrdí na to, že sme súčasťou rodiny Gonvarri, za posledných 5 rokov nám to pomohlo posilniť našu pozíciu na trhu. Investujeme a snažíme sa vyvíjať technológie, ktoré poskytujú nielen lepšie úložné riešenia, ale aj chránia planétu a robia zo sveta bezpečnejšie a lepšie miesto na život."

Tešíme sa na pokrok v prebiehajúcich projektoch a na poskytovanie materiálov a riešení prvotriednej kvality zákazníkom, ktoré prinesú rozdiel v ich každodennom podnikaní.

Súvisiace správy
Najnovšie správy