Skip to main content

Predstavujeme najmodernejšie úložné riešenia na LogiMAT 2020

Dexion predstaví naše najnovšie inovácie v oblasti úložných riešení na poprednom medzinárodnom veľtrhu LogiMAT 2020.

LogiMAT 2020

Medzinárodný veľtrh LogiMAT pre riešenie intralogistiky a riadenie procesov je najväčší každoročný veľtrh intralogistiky v Európe. Tento rok sa bude konať v Stuttgarte od 10. do 12. marca. Aktuálne vykonávame posledné úpravy nášho stánku, ktorý nájdete v hale 5, stánok A61.

V našom stánku Vám predstavíme rozmanité a rozsiahle koncepty skladovania, od štandardných až po zákazkové skladové logistické riešenia.

Vrcholom bude naša nová generácia skladovacích strojov. Vertikálny skladovací stroj TORNADO UHD, navrhnutý s najnovšou technológiou a softvérom TCPlus, ponúka všestrannosť: kompaktné ukladanie malých dielov v najmenších priestoroch, bezpečné, ergonomické a bezchybné vychystávanie. Maximalizuje dostupný priestor a šetrí čas, čo umožňuje hromadné vychystávanie na najvyššej úrovni. Návštevníci nášho stánku si budú môcť vyskúšať nové TORNADO UHD.

Logimat 2020

Predstavíme aj naše plne automatizované riešenia, ktoré sme vytvorili v spolupráci so spoločnosťou Lampe Lagertechnik GmbH. Zistite viac o riešeniach automatizovaných skladových systémov, ktoré v súčasnej dobe vyvíjame. Je to vzrušujúca a inovatívna oblasť; objavte, čo budúcnosť chystá - inteligentné, automatizované riešenia!

K videniu bude tiež rad našich obľúbených a všestranných úložných riešení, ako je náš mobilný regál MOVO pre vysoké zaťaženie, ktorý možno použiť v mnohých prostrediach a dokáže sa vysporiadať s teplotami do -40 ° C. MOVO je kompatibilný s radom typových regálov a je vysoko univerzálny a prispôsobivý pre akýkoľvek sklad.

Návštevníci nášho stánku si budú môcť prezrieť naše nové výsuvne jednotky vystavené v našom regálovom systéme P90, ktoré zahŕňajú ako ručné, tak elektrické možnosti; konfigurovateľné podľa požiadaviek zákazníkov, ponúka efektívny tok materiálu, bezpečné a ergonomické vychystávanie a zároveň poskytuje skladovanie s vysokou hustotou.

Logimat 2020

V spoločnosti Dexion vynikáme v navrhovaní inovatívnych riešení a systémov skladovania. Naše systémy ponúkajú flexibilitu, môžu byť dynamické alebo statické, sú kompatibilné a rozšíriteľné pre optimalizáciu procesov a prinášajú nákladovú efektivitu interným logistickým procesom. Naše riešenia sú vždy presne prispôsobené interným procesom našich zákazníkov.

Zaujíma vás, čo môžu LogiMAT 2020 a Dexion ponúknuť? Tešíme sa na stretnutie. Vstupenky na LogiMAT 2020 si môžete objednať e-mailom na adresu logimat2020@dexion.de a ďalšie informácie o LogiMAT 2020 nájdete tu.

Súvisiace správy
Najnovšie správy