Skip to main content

Koľko toho viete o našich regálových systémoch?

Môže byť mätúce pochopiť rozdiely medzi paletovými regálmi a inými úložnými systémami a rozhodnúť sa, ktoré riešenie bude to najlepšie pre vašu firmu.

Hi280 shelving unitAko poskytovatelia skladovej logistiky poznáte naše paletové regálové systémy, ale počuli ste, čo ponúkajú naše iné regálové riešenia? Priemyselné regály sú skvelou alternatívou pre sklady a budovy, ktoré nepoužívajú vysokozdvižné vozíky alebo ťažké stroje.

Ale čo sú priemyselné regály?

Väčšina ľudí už pozná tradičné (domáce) regály, nie však priemyselné. Tradičné regály sa bežne vyrábajú z dreva alebo ľahkých kovov, zatiaľ čo priemyselné regály sú vyrobené z ocele na prenášanie ťažších nákladov a ponúkajú rôzne doplnky, ktoré používateľom pomôžu rozčleniť ich tovar.

Ešte dôležitejšie je, aké sú rozdiely medzi paletovými regálmi a priemyselnými regálmi?

Riadia sa podobnými štrukturálnymi princípmi; sú modulárne a nastaviteľné, obsahujú rámy, nosníky, police . Oba úložné systémy sa používajú na organizovanie a ukladanie položiek, ale medzi nimi sú výrazné rozdiely, pokiaľ ide o ich použitie, dostupnosť a kapacitu.

LS3 shelving units at KNI projectPoužitie

Paletový regál je určený na skladovanie tovaru na paletách a väčších a ťažších predmetov.

Priemyselné regály nie sú vhodné na palety, sú skvelé na skladovanie malých, ľahších alebo neforemne tvarovaných predmetov. Ideálne pre spoločnosti, ktoré majú vysokú úroveň manipulácie s malými dielmi alebo pôsobia v odvetví elektronického obchodu.

Prístupnosť

Tovar na paletových regáloch sa často získava a skladuje pomocou vysokozdvižných vozíkov alebo iných ťažkých strojov.

Zatiaľ čo priemyselné regály sú určené na ručné vychystávanie, kde nie sú potrebné vysokozdvižné vozíky. Široká škála dostupného príslušenstva tiež znamená, že systémy môžu byť rozdelené na časti pre ešte efektívnejšie a organizovanejšie skladovanie.

Longspan shelvingKapacita

Najviditeľnejšie rozdiely medzi policami a regálmi sú v toleranciách zaťaženia.

Priemyselné regály sú ideálne na skladovanie tovaru s nižším zaťažením v porovnaní s paletovými regálmi, ktoré sú navrhnuté a skonštruované tak, aby uniesli oveľa ťažšie náklady.

Takže, keď sú vysvetlené hlavné rozdiely medzi paletovými regálmi a priemyselnými regálmi, všetko záleží na tom, ktorý z nich by vám a vašej firme priniesol najlepší úžitok teraz aj v budúcnosti.

Pri výbere regálového riešenia je potrebné zvážiť niekoľko vecí, vrátane:

 • Vaše špecifické obchodné potreby
 • Dostupné miesto
 • Typ produktov, ktoré plánujete skladovať
 • Celkový rozpočet projektu
 • Aká dĺžka police je potrebná (požadujete krátky alebo dlhý rozpon?)
 • Ako nastaviteľné alebo prispôsobiteľné musí byť vaše regálové riešenie?

So všetkými týmito otázkami na mysli, ako si vybrať ten najlepší systém pre vás?

Hi280 shelving in a warehouse environmentBez ohľadu na to, v akom odvetví sa pohybujete, regály môžu byť pre vás riešením. Zaoberáme sa širokou škálou priemyselných odvetví vrátane odevov, archívov, manipulácie s malými dielmi a pneumatík. Či už hľadáte riešenie regálov s krátkym alebo dlhým rozponom alebo komplexný dizajn s príslušným príslušenstvom, neexistuje žiadna požiadavka, ktorú by sme nedokázali zvládnuť.

Prispôsobíme sa rôznym podnikom od skladov, kancelárií a obchodných prostredí až po morské prostredie. Možno máte jedinečnú požiadavku, s ktorou sme sa možno predtým nestretli? Nech už sú vaše regálové potreby akékoľvek, máme technické skúsenosti a know-how, aby sme vám poskytli správne riešenie

Hi280 multi tier shelvingOd návrhu, cez výrobu až po dodávku a inštaláciu, sme pripravení vás previesť celým procesom a poradiť vám najlepšie možnosti, tak aby ste vy a váš podnik vyťažili z vášho úložného riešenia maximum. Pochopením vašich prevádzkových potrieb a špecifických požiadaviek na dizajn, nám pomôže dosiahnuť spoločné cieľov v oblasti skladovania a pomôže zlepšiť vaše podnikanie.

Keďže naše regálové systémy sú vyrábané v našich továrňach, pochádzajú priamo od nás. Môžeme vás teda informovať o pokroku počas rôznych fáz, ako sú napríklad očakávané dodacie lehoty alebo dátumy inštalácie. Tým, že materiály pochádzajú priamo od nás, znižuje sa oneskorenie v komunikácii a ponúka sa lepšia kontrola kvality. Kontrolujeme, aby sme sa uistili, že všetky naše materiály spĺňajú vysokú prémiovú kvalitu, na ktorú sme hrdí, skôr ako sa k vám dostane konečný produkt.

Pokiaľ ide o naše regálové riešenia, možnosti sú nekonečné. Prečo nekontaktovať náš tím priateľských odborníkov, aby ste sa dozvedeli viac o našich produktoch a o tom, ako vám môžeme pomôcť.

Súvisiace správy
 • 14147
  17. 6. 2024

  Dexion: Úspešný príbeh inovácií a konania založeného na hodnotách

  Príbeh spoločnosti Dexion sa začal jednoduchou, no hlbokým presvedčením: pevný základ je základom vytrvalosti. Dnes je Dexion medzinárodne uznávanou značkou, ktorá sa používa v skladoch po celom svete. Tento vzostup však nebol poháňaný iba inovatívnym podnikateľským nápadom, bol postavený aj na silných hodnotách a nespochybniteľnej kvalite.
 • 14170
  9. 5. 2024

  Správa o udržateľnosti za skupinu 2023

  S potešením vám predstavujeme našu výročnú správu o udržateľnosti za rok 2023, ktorá dokumentuje rozsiahly pokrok a úspechy skupiny v oblasti trvalo udržateľného rozvoja. Správa zdôrazňuje náš trvalý záväzok k ochrane životného prostredia, sociálnej zodpovednosti a úspešnému podnikovému riadeniu.
Najnovšie správy