Skip to main content

Spoločnosť Gonvarri Material Handling sa pripája ku globálnej kampani vertikálneho poľnohospodárstva

S hrdosťou oznamujeme, že sme sa stali členmi Asociácie pre vertikálne poľnohospodárstvo (AVF), poprednej globálnej neziskovej organizácie, ktorá umožňuje medzinárodnú výmenu a spoluprácu s cieľom urýchliť rozvoj odvetvia vnútorného / vertikálneho poľnohospodárstva.

Keďže sa očakáva, že svetová populácia do roku 2050 prekročí 9,7 miliárd ľudí, musí združenie hrať zásadnú úlohu pri podpore vedy a výskumu vertikálneho poľnohospodárstva. Organizuje tiež vzdelávacie a charitatívne programy na podporu širšej adopcie.

Ako člen AVF sa staneme súčasťou snahy o podporu využívania vertikálnych poľnohospodárskych metód, ako sú hydropónia a aquaponika, ktoré využívajú vnútorné priestory - napríklad sklady - na pestovanie plodín na vertikálnom regálovom systéme bez pôdy.

AVF

Vertikálne poľnohospodárstvo ponúka environmentálne a ekonomické výhody. Maximalizuje využitie malých plôch, vyžaduje menej zdrojov na prevádzku (napríklad vodu) a nie je závislé od počasia, preto poskytuje úrodu po celý rok.

V spoločnosti Gonvarri Material Handling sme svetovými lídrami vo výrobe a dodávaní skladovacích produktov a riešení a sme ideálne vhodný partner na podporu rastu odvetvia vertikálneho poľnohospodárstva.

S výrobnými závodmi strategicky umiestnenými na kľúčových trhoch v Rusku, Rumunsku, Fínsku, Švédsku, Českej republike a Nemecku, ale aj v niektorých ázijsko-tichomorských regiónoch a predajnej sieti v celej Európe, Afrike, na Strednom východe, v Severnej a Južnej Amerike, Ázii a Austrálii máme zastúpenie na celom svete, takže môžeme pracovať s AVF na jej projektoch globálne.

AVF

„Sme radi, že sme vstúpili do Asociácie pre vertikálne poľnohospodárstvo a že môžeme spolu s nimi pracovať na dôležitej práci, ktorú robia. Vertikálne poľnohospodárstvo je jednoznačné riešenie problému, ako nakŕmiť rastúcu populáciu na svete s obmedzeným priestorom a zdrojmi,“ uviedol Sergio Rodriguez Cuesta, generálny riaditeľ spoločnosti Gonvarri Material Handling

„Náš étos spočíva v optimálnom využívaní skladového priestoru prostredníctvom našich inovatívnych riešení pre skladovanie. Preto veríme, že môžeme pridať skutočnú hodnotu práci, ktorú robí AVF, a tešíme sa na spoluprácu na našich prvých spoločných projektoch.”

V súčasnosti existuje na svete asi 74 akrov funkčného vertikálneho poľnohospodárstva, takže prispieva iba nepatrne k svetovému poľnohospodárskemu sektoru, existuje však obrovský priestor na jeho rozšírenie.

AVF

Partnerstvá, ako je naše, s AVF, pomôžu zviditeľniť vertikálne poľnohospodárstvo a podporia jeho prijatie, ako aj podporu výskumu nových a inovatívnych metód.

„AVF je nadšená, že môže na palubu dostať spoločnosť ako Gonvarri Material, ktorá má také široké skúsenosti s riešeniami úložných priestorov. Jednoznačne rozšíria vedomostnú a kooperačnú základňu, ktorú ponúkame pre multidisciplinárnu oblasť vertikálneho poľnohospodárstva.“ - Christine Zimmermann-Loessl, predsedníčka AVF

Viac informácií o Združení pre vertikálne poľnohospodárstvo nájdete tu. Ak sa chcete porozprávať s Gonvarri Material Handling o našich úložných produktoch a riešeniach, kontaktujte nás.

Súvisiace správy
 • 14147
  17. 6. 2024

  Dexion: Úspešný príbeh inovácií a konania založeného na hodnotách

  Príbeh spoločnosti Dexion sa začal jednoduchou, no hlbokým presvedčením: pevný základ je základom vytrvalosti. Dnes je Dexion medzinárodne uznávanou značkou, ktorá sa používa v skladoch po celom svete. Tento vzostup však nebol poháňaný iba inovatívnym podnikateľským nápadom, bol postavený aj na silných hodnotách a nespochybniteľnej kvalite.
 • 14170
  9. 5. 2024

  Správa o udržateľnosti za skupinu 2023

  S potešením vám predstavujeme našu výročnú správu o udržateľnosti za rok 2023, ktorá dokumentuje rozsiahly pokrok a úspechy skupiny v oblasti trvalo udržateľného rozvoja. Správa zdôrazňuje náš trvalý záväzok k ochrane životného prostredia, sociálnej zodpovednosti a úspešnému podnikovému riadeniu.
 • 13960
  21. 3. 2024

  Koľko toho viete o našich regálových systémoch?

  Môže byť mätúce pochopiť rozdiely medzi paletovými regálmi a inými úložnými systémami a rozhodnúť sa, ktoré riešenie bude to najlepšie pre vašu firmu.
Najnovšie správy