Skip to main content

Kasten dodá skladové riešenia pre Agrimarket

Prehľad prípadovej štúdie

Zákazník: Agrimarket
Krajina: Fínsko
Použité produkty/služby: Paletové regály P90. Konzolové regály. Policové regály HI280. Optim, systém do predajní.

Požiadavky zákazníka

Agrimarket, FinlandAgrimarket je popredný fínsky obchodný a servisný reťazec zaoberajúci sa poľnohospodárskymi výrobkami, strojmi a záhradníctvom.

Potrebovali nájsť spôsob, ako vo svojich predajniach uskladňovať a vystavovať tisíce druhov tovaru všetkých veľkostí a tvarov.

Agrimarket vlastní predajne výrobkov štandardných veľkostí, ako aj veľké centrá pre stavebné stroje.

Tieto skladovacie zariadenia museli byť flexibilné, aby vyhovovali neustále sa meniacim sezónnym požiadavkám. Tiež museli dobre vyzerať, pretože boli určené pre predajnú oblasť, ako aj pre skladové a vychystávacie priestory.

Agrimarket požiadal Kasten, aby spolupracoval s ich vlastnou dizajnérskou skupinou na vytvorení vhodného skladovacieho riešenia.

Riešenie od Kasten

Na uspokojivé vybavenie obchodov, skladovacích priestorov a vonkajších priestorov bolo potrebných niekoľko rôznych druhov úložných riešení. Tie zahŕňali systémy do predajní, paletové regály a konzolové regály.

Agrimarket, Finland

Systémy do predajní Optim spolu s príslušenstvom boli ideálnym východiskovým bodom, pretože sú mimoriadne všestranné. Skladajú sa z rámov, vodorovných nosníkov s dlhým rozponom, políc, ako aj širokého príslušenstva, ktoré umožňuje jednoduchšie vystavovať aj tie najťažkopádnejšie výrobky.

Pre niektoré skupiny produktov boli navrhnuté riešenia na mieru. Patrili k nim napríklad regály na dvere, držiaky plagátov a regály na prikrývky koní a sedlá. Pre výrobky vystavované vonku boli vyrobené špeciálne pozinkované verzie systémov Optim, ktoré majú vyššiu odolnosť voči rôznym klimatickým podmienkam.

Pri regáloch boli použité odskúšané riešenia vrátane paletových regálov P90 Tieto regály boli dodané v 3 metre vysokej verzií, aby sa umožnilo vystavenie tovaru na nižších úrovniach a jeho skladovanie na tých vyšších. Viacúrovňové skladovanie taktiež poskytlo maximálnu kapacitu. Na konci uličiek boli umiestnené reklamné tabule na podporu predaja.

Výsledok

Agrimarket dostal rozmanitú škálu úložných riešení, ktorá im umožňuje nielen predávať a vystavovať tovar estetickým spôsobom, ale taktiež im maximalizovala skladovaciu kapacitu.

O spoločnosti Agrimarket Fínsko

Reťazec Agrimarket je celoštátna obchodná a servisná sieť, ktorá sa skladá zo spoločností Hankkija Oy, Etelä-Pohjanmaan Osuuskauppa, Suur-Seudun Osuuskauppa a Kymenlaakson Agrimarket Oy.