Skip to main content

Dexion príslušenstvo regálov - perfektné riešenie na podporu bezpečnosti skladov a sociálneho odstupu

Zdravie, bezpečnosť a ochrana vo vašich skladovacích a výrobných priestoroch

Safety Accessories Initiative

Uistite sa, že váš sklad je v súlade s najnovšími právnymi predpismi v oblasti bezpečnosti skladov a pandémie, rozhodujúcimi pre bezproblémový chod a bezpečnosť tímu.

Široká ponuka príslušenstva spoločnosti Dexion môže chrániť regály a steny pred kolíziou s vysokozdvižnými vozíkmi, ale môže tiež slúžiť ako jednoduchý nástroj na delenie skladov, ktorý môže ľahko označiť prístupové a dopravné trasy, čím pomáha presadiť sociálne dištančné opatrenia v týchto ťažkých časoch.

Medzi naše bezpečnostné doplnky patria rúrkové bariéry, ochrany rámu, stĺpové a rohové ochrany s penovou výplňou alebo bez nej, kovové stĺpiky, panely z bezpečnostnej ocele, bezpečnostné bariéry, nasúvacie ochrany stojok z tvrdého plastu.

Safety Accessories Initiative

Systémy navrhnuté na mieru spoločnosťou Dexion sa dodávajú so širokým výberom ochranných a bezpečnostných doplnkov, ktoré dopĺňajú a ďalej prispôsobujú usporiadanie vášho zariadenia - či už hľadáte ďalšiu ochranu stojok a rámov, ochranu vášho regálu a tovaru pred nárazmi vysokozdvižných vozíkov, alebo na zabezpečenie riadneho prístupu, delenia a pohybu pracovníkov vo vašom sklade.

Naše systémy sú vyrábané v najvyššej kvalite a navrhnuté tak, aby obstáli v skúške času, a to aj v tých najintenzívnejších prevádzkových prostrediach. Vyrábajú sa z kvalitnej ocele, ktorá je buď predgalvanizovaná alebo práškovaná v jasných, viditeľných farbách alebo je vyrobená zo silných a flexibilných najmodernejších plastových zmesí.

Špeciálne zábrany a ochranné prvky skladov spoločnosti Dexion sa tiež dajú prispôsobiť vašim konkrétnym potrebám pomocou nášho vlastného konštrukčného tímu podporovaného skúšobným laboratóriom a špecializovaného výrobného tímu so skúsenými pracovníkmi a najmodernejšími výrobnými strojmi na spracovanie ocele.

Safety Accessories Initiative

Náš sortiment bezpečnostných doplnkov, navrhnutý tak, aby doplnil a ďalej prispôsobil existujúce usporiadanie, znamená, že máte istotu, že vaši pracovníci sú v bezpečí, že udržiavajú správne určené trasy a že dodržiavate všetky potrebné nariadenia a opatrenia na dištancovanie sa od veľkých skupín.

Vďaka našej neustálej podpore, poradenstvu, bezpečnostným inšpekciám a komplexným auditom ste vždy pripravení na to, čo pre vás priemysel pripraví - bez toho, aby ste museli nikdy robiť kompromisy týkajúce sa sily, stability a integrity riešení, ktoré ste nainštalovali, ani zdravia & bezpečnosti vašich tímov.

Inteligentné nastavenie komponentov bezpečnostného príslušenstva môže navyše poskytnúť silný, profesionálny a bezpečný spôsob oddelenia prístupových trás a zabezpečenie sociálneho dištancovania v pandémii a v budúcnosti sa môže stat doplnkom k iným bezpečnostným a organizačným funkciám skladu.

Súvisiace správy
 • 14147
  17. 6. 2024

  Dexion: Úspešný príbeh inovácií a konania založeného na hodnotách

  Príbeh spoločnosti Dexion sa začal jednoduchou, no hlbokým presvedčením: pevný základ je základom vytrvalosti. Dnes je Dexion medzinárodne uznávanou značkou, ktorá sa používa v skladoch po celom svete. Tento vzostup však nebol poháňaný iba inovatívnym podnikateľským nápadom, bol postavený aj na silných hodnotách a nespochybniteľnej kvalite.
 • 14170
  9. 5. 2024

  Správa o udržateľnosti za skupinu 2023

  S potešením vám predstavujeme našu výročnú správu o udržateľnosti za rok 2023, ktorá dokumentuje rozsiahly pokrok a úspechy skupiny v oblasti trvalo udržateľného rozvoja. Správa zdôrazňuje náš trvalý záväzok k ochrane životného prostredia, sociálnej zodpovednosti a úspešnému podnikovému riadeniu.
 • 13960
  21. 3. 2024

  Koľko toho viete o našich regálových systémoch?

  Môže byť mätúce pochopiť rozdiely medzi paletovými regálmi a inými úložnými systémami a rozhodnúť sa, ktoré riešenie bude to najlepšie pre vašu firmu.
Najnovšie správy