Skip to main content

LogiMAT 2023 - Start your Stor[e]y

Po vydarenom návrate minuloročného LogiMATu sa dostávame k ďalšej kapitole úspešného príbehu LogiMAT. Je to veľtrh všetkých najnovších trendov v intralogistike, rovnako ako predstavenie trendov pre náš priemysel. Začnite svoj obchod so skladovými riešeniami Dexion! Navštívte nás na LogiMAT 2023 v Stuttgarte!

LogiMAT event Už je to opäť rok! Od 25. do 27. apríla 2023 sa k nám pripojte a zažite „svet intralogistiky“ pri stretnutí v Stuttgarte na najväčšej medzinárodnej akcii v odbore. Zoznámte sa s naším tímom odborníkov a zistite, ako vám môžeme pomôcť. Navštívte nás v hale 3, stánok 3C35.

Príďte sa pozrieť na naše automatizované skladovacie systémy v akcii. Objavte výhody, ako je efektívne skladovanie, presné úrovne zásob, bezchybné a rýchle vychystávanie. Či už vás zaujímajú naše stroje Tornado alebo sa chcete dozvedieť viac o GonvaLift a našich ďalších skladových systémoch. Budeme tam, aby sme vám povedali viac. Naše riešenia sú vyvíjané podľa vašich individuálnych potrieb, tak sa k nám príďte pozrieť.

Product info at LogiMATNech už je váš produkt akýkoľvek, máme riešenie skladovania, ktoré vám vyhovuje. Či už chcete zvýšiť svoju skladovaciu kapacitu, premýšľate o prechode na plnú automatizáciu alebo chcete zachovať tradičné skladovanie paletových regálov, sme s vami na každom kroku. Bez ohľadu na veľkosť firmy – spolupracujeme s vami, aby sme našli to najlepšie riešenie a prispôsobili ho vašim konkrétnym potrebám.

Preto je LogiMAT dokonalou platformou, kde môžete osobne preskúmať a vyskúšať náš rad produktov. Porozprávajte sa s naším tímom odborníkov, ktorí radi zodpovedia akékoľvek vaše otázky.

Budeme tam, aby sme prebrali náš rad policových systémov Hi280, od štandardných regálov až po viacposchodové Hi280 – skvelý spôsob, ako využiť výšku vašej budovy vytvorením viacerých úrovní skladovania. Až tam budete, zistite o našich konzolových regálových systémoch ideálnych na skladovanie dlhých predmetov. Vystavené budú tiež TELEKANT, MOVO a výsuvné jednotky, aby ste mohli preskúmať našu širokú škálu riešení. Porozprávajte sa s našimi predajcami o našich ďalších fantastických produktoch.

Ponúkame pre každého niečo. Príďte k nám do haly 3, stánok 3C35!

Dexion at LogiMATPorozprávajte sa s nami a zistite, ako môžu vaše individuálne potreby ožiť, zistite, aké výhody získate z našich riešení a ako môžeme zaistiť budúcnosť vášho podnikania. Od plánovania a inštalácie až po servis a popredajnú podporu – poskytujeme všetko, aby sme vás podporili na vašej ceste. Začnite svoj príbeh so spoločnosťou Dexion – vašim skúseným poskytovateľom riešení. Nenechajte si to ujsť! Rezervujte si vstupenky!

Navštívte nás v hale 3, stánok 3C35!

Súvisiace správy
 • 14147
  17. 6. 2024

  Dexion: Úspešný príbeh inovácií a konania založeného na hodnotách

  Príbeh spoločnosti Dexion sa začal jednoduchou, no hlbokým presvedčením: pevný základ je základom vytrvalosti. Dnes je Dexion medzinárodne uznávanou značkou, ktorá sa používa v skladoch po celom svete. Tento vzostup však nebol poháňaný iba inovatívnym podnikateľským nápadom, bol postavený aj na silných hodnotách a nespochybniteľnej kvalite.
 • 14170
  9. 5. 2024

  Správa o udržateľnosti za skupinu 2023

  S potešením vám predstavujeme našu výročnú správu o udržateľnosti za rok 2023, ktorá dokumentuje rozsiahly pokrok a úspechy skupiny v oblasti trvalo udržateľného rozvoja. Správa zdôrazňuje náš trvalý záväzok k ochrane životného prostredia, sociálnej zodpovednosti a úspešnému podnikovému riadeniu.
 • 13960
  21. 3. 2024

  Koľko toho viete o našich regálových systémoch?

  Môže byť mätúce pochopiť rozdiely medzi paletovými regálmi a inými úložnými systémami a rozhodnúť sa, ktoré riešenie bude to najlepšie pre vašu firmu.
Najnovšie správy