Skip to main content

Nový názov na posilnenie pozície pre hlavného výrobcu úložných riešení

V januári 2018 spoločnosť Gonvarri Steel Services dokončila akvizíciu skupiny Constructor Group A / S.

Gonvarri Material HandlingS potešením oznamujeme, že názov skupiny sa zmenil na Gonvarri Material Handling (GMH). Spoločnosť GMH bude pokračovať v obchodovaní v rámci dobre zavedených značiek Dexion, Kasten a Constructor v celej Európe a na celom svete.

Toto nové vlastníctvo ďalej posilňuje skupinu ako vedúceho poskytovateľa skladovacích riešení a manipulácie s materiálom tým, že poskytuje odborné znalosti a zdroje pre ďalší rast a rozvoj skupiny. Spoločnosť Gonvarri Steel Services má sídlo v Madride a 36 závodov po celom svete v 17 krajinách.

V roku 2017 dosiahli tržby spoločnosti takmer 3 miliardy EUR. Je strategickým lídrom v odvetví transformácie ocele a podľa Frank Pohla, generálneho riaditeľa spoločnosti GMH a výkonného riaditeľa spoločnosti Dexion GmbH, je dokonalým partnerom.

"Som presvedčený, že Gonvarri, s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe a oceliarskej kompetencii, ako aj jeho celosvetová prítomnosť, je ideálnym novým majiteľom. Teším sa na spoluprácu so spoločnosťou Gonvarri, ktorá lepšie slúži našim zákazníkom a ďalej rozvíja našu dobrú pozíciu na trhu. "

O spoločnosti Gonvarri Material Handling

 • Gonvarri Material Handling zahŕňa Constructor, Kasten a Dexion a je jedným z popredných európskych výrobcov skladovacích riešení.
 • Skupina Gonvarri Material Handling má silnú a bohatú históriu so stáročiami kombinovaných vedomostí, ktoré umožňujú zákazníkom prístup k celosvetovej sieti odborných znalostí a skúseností.
 • S pokrytím na celom svete pomohla skupina niektorým z popredných svetových značiek a priekopníkom MSP.
 • Zameriava sa na podporu zákazníkov a partnerov pri plánovaní skladovania, inštalácii a priebežnom servise a podpore.
 • Pre ďalšie informácie navštívte www.gonvarri-mh.com
Súvisiace správy
 • 12807
  9. 6. 2023

  Výhody používania robotiky vo vašom sklade

  Nikto ešte nikdy nepovedal, že ľudstvo potrebujeme menej automatizácie. V celosvetovom meradle sa robotika používa v čoraz väčšom počte skladov a predpokladá sa, že do roku 2030 sa to viac ako zdvojnásobí, najmä v dôsledku zvýšenej automatizácie skladov.
 • 13220
  19. 4. 2023

  LogiMAT 2023 - Start your Stor[e]y

  Po vydarenom návrate minuloročného LogiMATu sa dostávame k ďalšej kapitole úspešného príbehu LogiMAT. Je to veľtrh všetkých najnovších trendov v intralogistike, rovnako ako predstavenie trendov pre náš priemysel. Začnite svoj obchod so skladovými riešeniami Dexion! Navštívte nás na LogiMAT 2023 v Stuttgarte!
 • 11143
  10. 6. 2021

  Spoločnosť Gonvarri Material Handling sa pripája ku globálnej kampani vertikálne…

  S hrdosťou oznamujeme, že sme sa stali členmi Asociácie pre vertikálne poľnohospodárstvo (AVF), poprednej globálnej neziskovej organizácie, ktorá umožňuje medzinárodnú výmenu a spoluprácu s cieľom urýchliť rozvoj odvetvia vnútorného / vertikálneho poľnohospodárstva.
Najnovšie správy