Skip to main content

Nový názov na posilnenie pozície pre hlavného výrobcu úložných riešení

V januári 2018 spoločnosť Gonvarri Steel Services dokončila akvizíciu skupiny Constructor Group A / S.

Gonvarri Material HandlingS potešením oznamujeme, že názov skupiny sa zmenil na Gonvarri Material Handling (GMH). Spoločnosť GMH bude pokračovať v obchodovaní v rámci dobre zavedených značiek Dexion, Kasten a Constructor v celej Európe a na celom svete.

Toto nové vlastníctvo ďalej posilňuje skupinu ako vedúceho poskytovateľa skladovacích riešení a manipulácie s materiálom tým, že poskytuje odborné znalosti a zdroje pre ďalší rast a rozvoj skupiny. Spoločnosť Gonvarri Steel Services má sídlo v Madride a 36 závodov po celom svete v 17 krajinách.

V roku 2017 dosiahli tržby spoločnosti takmer 3 miliardy EUR. Je strategickým lídrom v odvetví transformácie ocele a podľa Frank Pohla, generálneho riaditeľa spoločnosti GMH a výkonného riaditeľa spoločnosti Dexion GmbH, je dokonalým partnerom.

"Som presvedčený, že Gonvarri, s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe a oceliarskej kompetencii, ako aj jeho celosvetová prítomnosť, je ideálnym novým majiteľom. Teším sa na spoluprácu so spoločnosťou Gonvarri, ktorá lepšie slúži našim zákazníkom a ďalej rozvíja našu dobrú pozíciu na trhu. "

O spoločnosti Gonvarri Material Handling

 • Gonvarri Material Handling zahŕňa Constructor, Kasten a Dexion a je jedným z popredných európskych výrobcov skladovacích riešení.
 • Skupina Gonvarri Material Handling má silnú a bohatú históriu so stáročiami kombinovaných vedomostí, ktoré umožňujú zákazníkom prístup k celosvetovej sieti odborných znalostí a skúseností.
 • S pokrytím na celom svete pomohla skupina niektorým z popredných svetových značiek a priekopníkom MSP.
 • Zameriava sa na podporu zákazníkov a partnerov pri plánovaní skladovania, inštalácii a priebežnom servise a podpore.
 • Pre ďalšie informácie navštívte www.gonvarri-mh.com
Súvisiace správy
 • 14147
  17. 6. 2024

  Dexion: Úspešný príbeh inovácií a konania založeného na hodnotách

  Príbeh spoločnosti Dexion sa začal jednoduchou, no hlbokým presvedčením: pevný základ je základom vytrvalosti. Dnes je Dexion medzinárodne uznávanou značkou, ktorá sa používa v skladoch po celom svete. Tento vzostup však nebol poháňaný iba inovatívnym podnikateľským nápadom, bol postavený aj na silných hodnotách a nespochybniteľnej kvalite.
 • 14170
  9. 5. 2024

  Správa o udržateľnosti za skupinu 2023

  S potešením vám predstavujeme našu výročnú správu o udržateľnosti za rok 2023, ktorá dokumentuje rozsiahly pokrok a úspechy skupiny v oblasti trvalo udržateľného rozvoja. Správa zdôrazňuje náš trvalý záväzok k ochrane životného prostredia, sociálnej zodpovednosti a úspešnému podnikovému riadeniu.
 • 13960
  21. 3. 2024

  Koľko toho viete o našich regálových systémoch?

  Môže byť mätúce pochopiť rozdiely medzi paletovými regálmi a inými úložnými systémami a rozhodnúť sa, ktoré riešenie bude to najlepšie pre vašu firmu.
Najnovšie správy