Skip to main content

Rinac spolupracuje so spoločnosťou Dexion na revolúcii v riešeniach chladiacich reťazcov v Indii

S hrdosťou oznamujeme naše strategické partnerstvo so spoločnosťou Rinac, priekopníkom v infraštruktúre chladiaceho reťazca a čistej modulárnej výstavbe so sídlom v Bangalore v Indii.

Rinac LogoSpoločnosť Rinac, založená v roku 1994, je popredná spoločnosť v oblasti navrhovania, výroby, inštalácie a uvádzania do prevádzky projektov chladiacich reťazcov na kľúč a riešení čistých stavieb. S vizionárskym prístupom úspešne slúžili rôznym odvetviam vrátane záhradníctva, mliečnych výrobkov, morských plodov, mäsa, hydiny, hotových výrobkov, pohostinstva, zdravotníctva, farmácie, skladovania a chladiarenskej logistiky.

Majú medzinárodnú pôsobnosť po celej Srí Lanke, Nepále, Bangladéši, Bhutáne, Katare, Spojených arabských emirátoch, Keni, Ugande, Tanzánii, Kongu a Nigérii, čím dokazujú svoj záväzok voči globálnemu záväzku.

Naše partnerstvo predstavuje pre spoločnosť Rinac významný míľnik, ktorý im umožňuje integrovať špičkové oceľové paletové regály a regálové systémy, ako aj poloautomatické riešenia do svojich komplexných ponúk.

Dexion v Nemecku je súčasťou Gonvarri Material Handling a autorizoval spoločnosť Rinac na distribúciu produktov a riešení na indickom trhu pod značkou Constructor.

„Sme nadšení, že môžeme spojiť naše sily,“ hovorí pán Sukumaran, spoločný výkonný riaditeľ RINAC India Limited. „Reputácia nášho nového partnera v oblasti kvality sa plne zhoduje s naším záväzkom k dokonalosti v oblasti chladiaceho reťazca a čistej modulárnej konštrukcie. Zlepšuje tak našu schopnosť poskytovať prvotriedne riešenia našim klientom vrátane veľkých korporácií ako ITC, Britannia, Tata, Reliance, Nestle a mnohých ďalších.“

Vďaka odborným znalostiam spoločnosti Rinac v spojení s našimi inovatívnymi riešeniami skladovania, vzniká najlepšia voľba pre podniky, ktoré v Indii hľadajú prispôsobené, spoľahlivé a efektívne riešenia chladiaceho reťazca a čistej konštrukcie.

„Naším trvalým poslaním je predefinovanie  kvality, osvojovanie si nových zručností, aby sme vždy vedeli stanoviť vyššie výkonové štandardy,“ hovorí pán Soji Abraham, CEO, RINAC INDIA Limited. „Toto partnerstvo sa dokonale zhoduje s našou víziou byť lídrom v priemysle chladiacich reťazcov a čistej modulárnej výstavby, čím sa zabezpečí lepší zajtrajšok pre investorov aj zamestnancov.“

S dôveryhodným partnerom, akým je Rinac, môžeme s istotou rozšíriť našu prítomnosť v Indii. Spoločný záväzok k spokojnosti zákazníkov a zameranie sa na inovácie vytvára synergiu, ktorá sľubuje prelomové riešenia pre indický trh.

Súvisiace správy
 • 14147
  17. 6. 2024

  Dexion: Úspešný príbeh inovácií a konania založeného na hodnotách

  Príbeh spoločnosti Dexion sa začal jednoduchou, no hlbokým presvedčením: pevný základ je základom vytrvalosti. Dnes je Dexion medzinárodne uznávanou značkou, ktorá sa používa v skladoch po celom svete. Tento vzostup však nebol poháňaný iba inovatívnym podnikateľským nápadom, bol postavený aj na silných hodnotách a nespochybniteľnej kvalite.
 • 14170
  9. 5. 2024

  Správa o udržateľnosti za skupinu 2023

  S potešením vám predstavujeme našu výročnú správu o udržateľnosti za rok 2023, ktorá dokumentuje rozsiahly pokrok a úspechy skupiny v oblasti trvalo udržateľného rozvoja. Správa zdôrazňuje náš trvalý záväzok k ochrane životného prostredia, sociálnej zodpovednosti a úspešnému podnikovému riadeniu.
 • 13960
  21. 3. 2024

  Koľko toho viete o našich regálových systémoch?

  Môže byť mätúce pochopiť rozdiely medzi paletovými regálmi a inými úložnými systémami a rozhodnúť sa, ktoré riešenie bude to najlepšie pre vašu firmu.
Najnovšie správy