Skip to main content

Spoločnosť Dexion predstavuje novú webovú stránku o skladovacích strojoch pre propagáciu svojho sortimentu poloautomatizácie

Automatické skladovacie systémy sú počítačom riadené systémy, ktoré môžu výrazne zlepšiť účinnosť skladovania a vychystávania produktov.

MachinesSkladovací stroj môže ušetriť až 75% podlahovej plochy, znížiť chyby vychystávania o 70% a skrátiť dobu vychystania o viac ako 60%. Najúčinnejším spôsobom použitia skladovacích strojov je zahrnutie správy výrobkov do produktu.

Náš program WMS je vyvinutý pre Tornado a Paternoster a možno ho štandardne zahrnúť do všetkých našich poloautomatizovaných riešení pre skladovanie a manipuláciu.

Usporiadajte a optimalizujte svoj sklad pomocou Skladovacích strojov.

Tornado Výťahový Systém je dynamický skladovací systém, ktorý sa pohybuje vertikálne a dodáva tovar na policie priamo k operátorovi, buď jednoduchým stlačením tlačidla alebo skenovaním čiarových kódov.

Vďaka jednoduchej štruktúre je tento úložný systém spoľahlivý a nenáročný na údržbu, zatiaľ čo modulárny dizajn umožňuje prispôsobenie tak, aby vyhovovalo takmer všetkým požiadavkám. Vyžaduje takmer o 75% menej podlahového priestoru v porovnaní s konvenčnými úložnými riešeniami a môže fungovať ako samostatný systém alebo ako inštalácia viacerých jednotiek.

Paternoster Vertikálny Skladovací Stroj je osvedčené a bezpečné riešenie, ktoré ponúka automatizované ukladanie položiek vyššej hmotnosti alebo nepravidelného tvaru. Ponúka dobrú prístupnosť a jasný prehľad o uskladnenom tovare a zároveň poskytuje vynikajúce riešenie na skrátenie doby vychystávania.

Systém Paternoster pracuje vertikálnou rotáciou. Požadovaný tovar sa prepravuje k operátorovi najkratšou možnou cestou a je prezentovaný v ergonomickej polohe s možnosťou umiestnenia vyberacích miest na viacerých podlažných úrovniach.

Ďalšie dostupné skladovacie stroje z našej ponuky sú určené na skladovanie a manipuláciu s rôznymi druhmi ťažkého tovaru, najmä materiálu vyrobeného z kovu.

Optimalizácia tohto dizajnu umožňuje nakladanie a vykladanie celých balíkov ťažkého materiálu pomocou vysokozdvižného vozíka - ako aj manipuláciu s jednotlivými kusmi, buď ručne pomocou žeriavu, alebo automaticky pomocou vstupného podávača.

Nová webová stránka www.dexionmachines.sk ponúka komplexné informácie, videá a technické podrobnosti o mnohých výhodách tejto jedinečnej rady. Nájdete tu aj podrobné prípadové štúdie niektorých našich úspešných príbehov a podrobnosti o tom, ako môžeme podporiť projekty v oblasti strojov pomocou našej jedinečnej funkcie vzdialeného servisu, ako aj tímov našich vysoko kvalifikovaných technických špecialistov.

Navštívte webovú stránku, kde sa dozviete, ako môžete zlepšiť svoju skladovaciu kapacitu a efektívnosť manipulácie s použitím najmodernejších technológií dostupných na rumunskom trhu.

Súvisiace správy
Najnovšie správy